1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Затворен Scrill акаунт.

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от mitkos, 15 март 2013.

1. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Следния проблем с Moneybookers.
    Имам акаунт в Moneybookers (не точно аз, а приятел но му съдействам и ще пиша от мое име). Пощата на акаунта беше в gmail. От gmail са му писали, за верификация с мобилен телефон, но той не я е направил и са затрили пощата(не може да се възстанови и не може да се направи същата). Вчера влезнахме в Skrill, там има опция да се смени имейла. Сменихме го и всичко изглеждаше ок, дори горе си изписа новия мейл. След logout и като пак се опитахме да влезем излезе надпис, че акаунта в Skrill e затворен и телефон на който да се позвъни. Обяснихме ситуацията, но от съпорта казаха, че вече има акаунт с този мейл, аз казах че няма как да има защото мейла е създаден преди 1 ден. Продиктуваха ми мейла за който имало акаунт и разбира се не беше точно същия, но казаха че имената на потребителя съвпадат, на което им казах, че и преди да сменя имейла имената са съвпадали, но не е било проблем явно, защо сега да е?
    Питах след като е така и стария акаунт е затворен мога ли да отворя нов и ми казаха, че няма нужда защото вече имам и те смятат, че другия акаунт е мой.
    Та тъпа ситуация, в затворения акаунт има съвсем малко пари, така че му е все тая на човека, но без да има нов акаунт не може да депозира за да играе. Другата поща не е негова, явно е съвпадение на имената, адреса не съвпада също ама според тях е негова.
    Идеи ?

2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    да взема другия и да си го ползва със здраве :D

3. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Проблемът е решен!
    Благодаря на отзивчивостта на съфорумците!

4. cnapta4e

cnapta4e
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    154
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами какви идеи си чакал, то освен да се разправяш със съпортите в такива ситуации друго няма какво да стане :)

Сподели страницата