1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Защо CP race, а не рейк рейс ?

Дискусия в 'Ladbrokes Poker' започната от pits, 12 септември 2010.

1. pits

pits
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    40
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Доста са високи нивата на CP($300 рейк), в сравнение с всички останали рейсове( Унибет последния взима с $95). А и попаднах на оферта на конкуренцията, и там бяха с рейс. Вярно, че са постоянни, но все пак.

Извинявам се ако задавам глупав въпрос, просто ми стана интересно.

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +438 / 10 / -17
    Покер ръце:
    В унибет последния койото взима награда към момента е с 87 Евро рейк(11 септември), което значи, че до края на месеца ще е с близо 300 Евро рейкнати, което от своя страна са около 380$(и това е частен случай някой път може с 300 евро нищо да не вземеш)

Доста от играчите предпочитат да знаят точно какво ще получат при определен рейк и такъв е случая в ладброукс. Можеш да си сметнеш, че за 300$ рейк(за целия месец) в ладброукс няма къде да получиш по добра оферта:)(тя се комбинира и с техния вип клуб).

3. pits

pits
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    40
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Всъщност аз забелязах един рейк рейс в на Ладброкс в който дори и първия е супер зле :), но всъщност $40 са над 10% рейкбек + тяхната вип програма 17.5% + 10% директен рейбек от точки = 37.5% + което си е найс така или иначе.

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Я недей да питаш за тази оферта. Както си е - така да стой. Една от най-добрите е. Аз си знам за колко часа игра, колко точки правя и колко дни трябва да играя за да си изкарам заплатата. И даже понякога ми остава 1 ден накрая на месеца и бездействам. Супер е офертата :)
    Който иска race - да ходи в Balkan-а или Unibet. То затова са различни - на всеки да може да се угоди :)

5. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    +1

6. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ladbrokes имат тук най-силната оферта. Екстра си е!

Сподели страницата