1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Закрита / забравен , загубена, изтрита / сметка в Poker Host

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от Shany, 16 юли 2010.

1. Shany

Shany
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Закрита / забравен , изгубена, изтрита / сметка в Poker Host

Имам , по точно трябва да имам но незнайно защо вече нямам сметка при тях от 2006 година. Тогава играх при тях за известно време , вероятно около 6 месеца. След това тотално ги забравих. От известно време гледам офертата на Grinders и реших да видя какво е положението. Пробвам да се логна - не става. Пиша си с live chat-a и ми съобщават че подобна сметка няма при тях нито сега нито някога е имало.Имам доста e-mail - и със неща като добре дошли , вашата парола е.. до резултати от турнири / преди след всеки турнир изпращаха писма / . На въпроса как е възможно ми отговарят, че е малко вероятно след като не съм влизал с години при тях и са решили да ми делнат сметката. На въпроса че имам пари в нея - няма отговор. На support@pokerhost.com който е replay на старо писмо също с дни вече няма отговор. Как се доказва в такъв случай че съм бил техен клиент и са ми изтрили сметката - не ми е много ясно. Имайте едно на ум с тях !

Последна редакция: 16 юли 2010
  2. xdgvekv

xdgvekv
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    742
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Лично на мен тия покерхост никога не са ми вдъхвали доверие. Както и никой мой познат не играе там.

3. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    PokerHost са доста стабилна зала, съпорта им е на много добро ниво.
    До 2008-ма година те бяха в мрежата на Microgaming, но до колкото си спомням при прехода си към Cake сметките се запазваха.
    Ако имаш някакви емайли от тях както твърдиш още от 2006-та година, просто им ги прати и по този начин ще им докажеш, че наистина си имал сметка при тях.

4. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здрасти Shany, би ли ни пратил името на акаунта си или пък мейла с който си регнат там, пиши ни на support@grinders.bg

За PokerHost някои мислят, че е шано зала заради добрите оферти, но всъщност са си доста стабилни и имат за финансов гръб букито http://www.sbgglobal.com/ за което има добри отзиви. Надявам се да изясним за какво става въпрос.

5. Shany

Shany
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сметката е от времето преди prima.

6. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ми направи си нова бе пич, едвали си държал хиляди там щом не си влизал с години.
    Аз пък не си бях влизъл в покер хост от много много време и наскоро открих, че имам към 10$ в акк, които не знам от къде са но предполагам някъв РБ от прима още (щото в кейк не бях играл)

Сподели страницата