1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Забравена парола в Unibet

Дискусия в 'Unibet Poker' започната от hideNseek, 11 февруари 2012.

1. hideNseek

hideNseek
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    С ръка на сърцето да си призная, че ако не съм аз писателят, а читателят, на дадената тема, бих си помислил: "стига бе, ти сериозно ли... wtf?" :)

Накратко... имам си акаунт в Unibet, който е свръх мой, но видиш ли съм си забравил паролата :) И не за друго, а защото нали софтуера им не иска да си стандартен в паролите си и те кара да си добавяш удивителни, цифри, букви, запейтаки, възклицателни, препинателни... :Х

И нали щях да бъда кратък, да си кажа аз: сбърках си тайния отговор на тайния въпрос цели 3 пъти... сега съм един вид изгонен от собствения си акаунт, което не ме прави щастлив :)

Сигурно ще е много нагло да ви помоля пряко за помощ, но ако ми дадете някой съвет, какво мога да сътворя в тази патова ситуация ще съм ви изключително благодарен? :)

Предварително благодаря.

Поздрави.

2. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пиши на съпорта.

Не мисля, че някой ще успее да ти даде друг съвет.

3. hideNseek

hideNseek
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами с удоволствие, но прочети само, колко малоумно звучи това, което казвам по-горе... гаранция, че не очакват подобни общи приказки хаха :)) а нещо в стил, сканирай си личната карта, ретината, бла бла? :) Не бе майтапа на страна, но има ли някъв шаблон, който мога да попълня чинно и мирно и те да си кажат: ахаа! :)

4. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Естествено, че, като им пишеш, ще ги питаш какво трябва да направиш, за да си рековернеш паролата, и те ще ти кажат, изпрати това и онова.

Няма шаблони.

5. Unibet

Unibet
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравей hideNseek,

Видяхме, че си писал с твоя проблем тук. Нашият support ще ти пише и ще гледаме да решим проблема ти по най-бързия възможен начин.

Unibet

6. hideNseek

hideNseek
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Бих искал да благодаря за професионализма на екипа на Unibet. Приятно съм изненадан. Ще прехвърлим комуникацията на e-mail, като вярвам, че когато изпълня това, което се иска от мен всичко ще е Ок.

Поздрави.

Сподели страницата