1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Холдем Мениджър via Старс

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от Krigger, 10 октомври 2009.

1. Krigger

Krigger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    200
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    1. Download the Poker Stars client from here and signup
    2. In the "How did you hear about is" section make sure you enter the marketing code "holdemsoftware" (without the quotes)
    3. Deposit at least $50 into your account and use the bonus code Stars600
    4. Earn at least 150 player points
    5. After earning your 150 player points you will need to come back to this page and Click Here and fill out the form to have PokerStars verify the account. Once PokerStars contacts us with the verification we will send you a PRO license of Holdem Manager.

тфа го прочетох в ХМ сайта и не разбирам дали ми го дават безплатно или ми зимат пари от сметката...някой пробвал ли го е защото ми звучи оферта...

2. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Искат да се регнеш през тях да депозираш минимум 50$ и да играеш и по този начин да си избиеш ХМ. Не съм сигурен дали при тази оферта участваш за 50$ депозит бонуса. Подобни оферти като софтуери, книги и тем подобни глупости срещу рег не струват, подобно е на това да се регнеш в сумати зали заради фрийролите и после когато дойде време да играеш истински покер губиш толкова много пари че ти е бедна фантазията.

Пример: регвате се във ФТ за някви фрийроли през афф без рейкбек оферта от 27%, която между другото е оптималната за ФТ. След време качвате нивата и рейквате по 1к на месец това са по 270$ месечна загуба.

3. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Между другото не се ли усещате че някак си не е коректно да се постват текстове от чужди оферти в сайта за да ви се обесняват ? Меко казано нагло ...

4. hastalavista

hastalavista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    112
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1

5. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    На мен ми се струва, че няма нищо подвеждащо в офертата

Затова ще си замълча тактично :]]]]

6. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    офертата я има в самия софтуер на hold'em manager и няма никаква уговорка в нея...

7. Krigger

Krigger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    200
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз лично не го смятам за нагло тъй като не ви питам абе да се регна ли с кода на покер нюс или на ликуид и сички други там а питам за софтуерната оферта...и все пак се извинявам...темата може да бъде изтрита , ако я смятате за нагла аз отговора г/д си го открих...благодаря

8. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това не е софтуерната оферта, това е оферта от страницата на ХМ, който предлага подобни оферти в няколко зали за избиване на ХМ, но това си чисто и просто за да се регнеш през тях, което си е точно афилиейт оферта. Наглото в случая е че искаш да ти се обесни в този форум, а не в техния.

Както виждаш ти обесних каква е офертата им напълно спокойно, не е дошъл някой мод да я изтрие или да те нахрани, чисто и просто не е коректно, въпреки това пак получаваш помощ.

9. Krigger

Krigger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    200
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря за отговора :)