1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ХМ2-проблем с ръцете

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от Star6inata, 10 ноември 2013.

1. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, от 2-3 седмици ползвам ПТ4 заради анономните маси в Прима, но за анализа на сесията след игра си ползвам ХМ2, защото ми е по-удобно. По принцип като свърша да играя си пускам ХМ2 и той си импортва ръцете. Обаче ръцете от последните 4-5 дни не ми ги отчита в ХМ2. Опитах се да го оправя този проблем като експортна ръцете от ПТ4 и ги импортна в ХМ2 ръчно, но като натисна hand import> imports files ми ги дава като "errors". Някакви идеи как да го оправя това :??

2. pi4mi

pi4mi
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Импортвай ръцете в HM2 от папката appdata/Local/PokerTracker 4/ Processed, а не директно от Пт4 . По втория начин и на мен ми дава грешка.

3. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да и аз намерих това решение в нета, обаче в тази директория имам InitialImport от която няма какво да импортна :(

4. pi4mi

pi4mi
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    При мен така се получава. Дал ли си отметка на Move processed files to в импорт опциите ?

5. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да то по принцип си е отметнато май.. те ПТ4 и ХМ2 някак си съхраняват нещата в различни формати, поне така пишеше по форумите. Мерси за отговорите :)

Последна редакция: 10 ноември 2013

Сподели страницата