1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ХЕМ: Проблем с Покерстарс

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от John, 26 септември 2009.

1. John

John
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам проблем с холдем мениджъра в покерстарс, в частност худа. Показва ми масите 0/6 шорт и дефакто не показва статистиките. Проблема уж се оправя с ъпдейт на холдем мениджъра, ползване на пач и тн. Как да ъпдейтна софта (уж е на ауто ъпдейт), но не се упдейтва и как се ползва гореспоменатия пач. Също искам да запитам, ако рарна и след това изтрия файловете от пг_лог на посгрес, ще мога ли да ги ползвам за в бъдеще ( в смисъл след време да ги унрарна и пейстна в същата папка - пг_лог ). Цялата работа е заради липсата на свободно пространство на хард диска. Извинявам се за баналните въпроси, но положението с потгрес вече е нетърпимо, а холдем мениджъра не мога да го оправя повече от месец (покерстарс). Предварително благодаря.

2. tiltproof

tiltproof
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само с PStars ли е проблема? Кажи с каква ОС си. За ъпдейт - изтегли го ръчно от страницата им. Сигурно ще се наложи да го активираш наново, запази си кода.

3. John

John
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да, проблема е само с покерстарс, а за ОC (може би имаш оперативна система) - с XP съм.

4. tiltproof

tiltproof
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://www.holdemmanager.net/download.html - за ъпдейта 1.09 v34, спираш HM и всички покер клиенти и инсталираш, приготви си предварително серийния номер, по някога се случват проблеми с реактивирането, но съпорта им е читав. За ОС питах, защото, ако си на Vista/7 може да е от различни неща проблема. Само с Хъда или и с импорта на ръцете е проблема.
    Логовете от data\pg_log можеш да изтриеш, но не изтривай папката. Тези логове не ти трябват за после (не се отнасят за Hmanager). Бекъпни ги за всеки случай, ако се налага ще пиша по-подробно.

5. John

John
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Направих всичко както каза и ... проблема е решен ! Благодаря много за оказаното съдействие ! Още веднъж, благодаря за всичко !

6. Il10Principe

Il10Principe
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте ! Извинявам се, че от първият си пост скачам с въпрос, но имам проблем с ХМ. Значи направих грешка като изтеглих стара версия от официалният сайт на ХМ 1.8 и си вкарах кода. Инпортнах си 250 k ръце които имах от ПТ 2 и ПТ 3, но статистиките VPIP и PFR на повечето играчи с който имам ръце стоят по 100 % :(
    Направих ъпдейт до 1.09 бета 38, но няма промяна. Дали има начин да го оправя, че ми скъса нервите 2 дни?

Сподели страницата