1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ХЕМ и избор на СНГ ?

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от ceno83, 13 юли 2010.

1. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте. Имам проблем с ХЕМ-а. Предимно играя СНГ с ГОЛД бонус код и имам да избивам 4000 точки. Проблема е че незнам какво точно да играя. Депозирах 250$ , но в тази зала има ужасно малко СНГ турнири. Предимно играя 3.30$ с 5 човека и 3.30 с 10. Проблема е че в ХЕМ-а ми отразява бай ин от 11$ , в турнир от 3.30$ , дори и печалбите вместо 7-8$ ми ги пише 50$ :) как да го оправя това понеже е доста гадно... И препоръчайте ми най бърз и най-малко вариационен начин за избиване на този бонус със СНГ в бетсейф ?

2. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    options=>settings=> tourney default buyins

3. 3ears

3ears
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    най-малко вариационен начин и ongame са взаимно отричащи се понятия. Съвета ми е да играеш DoN или full ring turbo, аз лично избих моя бонус с don и сега цъкам husng

4. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Да ама може само 1 сума да се нагласи примерно 3.30$ , ами като играя комбинирано 8 маси 4 на 3.30$ и 4 на 5.50$ ?

5. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    shte igrae6 edno i sy6to nivo obv

6. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Ще опитам , но проблема е че има твърде малко турнири в тази зала... Какво бихте ми препоръчали да играя. Принципно в Покерстарс бях много добър на 18 СНГ 3.40$ , но тук турбо турнирите са малко по турбо 3мин... а и са с 5 човека , а тия с 10 бавно се пълнят... Бавно се случват нещата..

7. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,724
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -17
    Покер ръце:
    ceno редно е да отговаряш в другата тема за инвеститорите ти като те питат:)

8. 3ears

3ears
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    бавно се пълнят, ако играеш в 10 сутринта или са с regular speed... играй турбо и не с 5 човека

9. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Изобщо, ама изобщо не са малко СНГ-тата в Бетсейф, това е абсурдно, което го казваш.
    Ок, не е като в старс или тилт, но има задоволително трафик.
    Правиш си регистрацията за СНГ, турнира започва и веднага се регистрираш за следващия такъв, просто на такъв принцип са им регистрациите.

10. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    А кой точно турнир ще ми препоръчате за избиване на бонус ?

готово

11. FeNoMeNa123

FeNoMeNa123
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Най-стабилен РОИ ще имаш на $3.30, DON, 10max, Turbo. Щом избиваш бонуса мисля че те са най-добрия вариант. По-малко от 1 000 турнира на месец, няма никакъв смисъл. Препоръчвам поне 4 до 10 турнира едновременно. Всеки турнир приключва средно между 15-25 минути. В пиковите часове ще може да отвориш и повече от 10 турнира едновременно.

Успех!

12. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Проблема е че турбо турнирите нещо не са доизмислени. В крайното ниво когато останем 2ма с блиндове 400-800 и 600-1200 и тримата сме с по 2-3ББ става малко хазартно и просто трябва да си доплатя от големия блинд за да отпадна 3ти. В старс турнирите турбо с 5 минути има малко повече умение защото накрая не е нужно да играеш рулетка.. незнам защо така се получава. В старс на 3,40 10човека и 18 човека имам 25 РОИ на 400 турнира . а тук за 3 дена и 125 турнира съм -9% рои ... Незнам защо така , пък и софта е много бавен и като пусна 6 маси зацикля и хилядите потвърждения , ужасТ

13. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Дано да успея да си избия скапания бонус скоро и паля с 800км/ч от тази меко казана смешна заличка , която единствено може да зариби с добрия бонус. За кеш незнам как е но СНГ-тата са им плачевни..

1) на турбо СНГ ако не играеш нито една ръка и на блинд 300-600 спечелиш алл ин си в парите => че всеки донк може да е първи.

2) Д**а и смотаната заличка , със забиващи маси , с досадно питане по 10000 пъти дали съм сигурен че се регистрирам и над 5 маси лагва като се едно съм на модем.

3) избивам бонуса - ако успея изобщо и ЧАО.

Не може от печеливш СНГ играч с 30 ROI в PS , да се превърна в губещ на турбо снг , само заради смяната от 5 минути на 3 минути блинд. Май ще почна да играя коинфлип вече..

Последна редакция: 15 юли 2010
  14. hu4rollz

hu4rollz
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    123
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мятай се на рулетка червено/черно направо.

15. dechana

dechana
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    36
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    nz kakva e tfoita strategiq no na sng po princip se igraqt malko ruce :D

16. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Какво по-хубаво от това нивата да са по-кратки ???

17. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Ами кратки да, но супер кратки НЕ. От вече придобитият опит в тази мизерна зала установих че на 10 човека турбото накрая оставаме 4 човека и разиграваме играта - Рулетка. 4 човека с по 4000 чипа и блиндове 800-1600 ... За какво говориме ?? Кой печели ? Този с най-много чипове или този на който му върже алл-ина. Няма ниакакъв Ендшпил . За сравнение в старс 5 минутните нива са съвсем различни.. Отсяват се чакащите борчета цяла игра и накрая с 1 алл ин да са първи.. Който не е играл СНГ в двете зали няма как да разбере това което обяснявам , но като цяло съм адски разочарован... Избивам евентуално бонуса и палим с 300 , за това нямат хора тези смотани зали и пускат добри оферти , защото нито софта им е ОК нито структура нито нищо , един пиклив бонус и това е . Дано фалират до 1-2 години :)

18. 3ears

3ears
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Целта ти в снг не е да влезеш в парите, а да станеш първи. Когато останете 4-5 човека и блиндовете са се вдигнали значително, започваш да трупаш стак за първо място, като се буташ алл-ин при всяка удобна ситуация. Аз имам 400-500 турбо снг от началото на месеца и честно казано не помня турнир, в който при блиндове 800-1600 да сме 4ма човека... играли сте много тайт, включително и ти, което е грешка

19. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Искам да кажа че като сме 3ма няма я самата битка за първо място а всичко е късмет.. Тупаш стак и накрая сте 3ма дори и при 400-800 блинд си е 3-4 блинда макс. Ясно е че целта е да станеш първи но това първо място може да дойде само чрез късмет. В старс 9 човека СНГ дори има и база за надиграване на Хедс-ъп , докато тук още при 3-4 човека не можеш да се надиграваш а разчиташ на фактора късмет.

20. FeNoMeNa123

FeNoMeNa123
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    @Ceno83

Нещо не мога да разбера от какво се оплакваш? В Покерстарс играеш 30 човека на 5 мин нива, в Ongame играеш 10 човека и 3 мин? Имаш ги тези с 30 човека и с 8 мин нива и в Ongame(заради по-забързаната структура са на 8 мин.), просто си играи на тях. Тези с 10 човека и 3мин нива ДОН(Double or Nothing) са за трупане на рейк, за избиване на бонус, за тях си има друга стратегия. Според мен тези, който играеш ти са безмислени 10 човека, 3 минути и 3 платени места. Просто като останат 5 човека и става рулетка.

Единственото лошо в Ongame, е че ти трябва много силна машина, за повече от 6 турнира едновременно!

Сподели страницата