1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

WSOP Package , review.

Дискусия в 'Обяви' започната от IamBuddhaa, 27 юли 2011.

1. IamBuddhaa

IamBuddhaa
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +59 / 3 / -0
    Покер ръце:
    Привет , акционерчета ...
    Реших в обяви да я постна тази тема за да не занимавам целия форум със това къде / колко / какво / защо съм изиграл / спечелил във Вегас.
    Първо искам искренно да благодаря на всички , които си взеха дял и ми позволиха по
    някакъв начин да играя такива стабилни и валю турнири.Наистина съжалявам , че не
    успях да направя нещо запомнящо се , но ... това е покера.
    Цялостната оценка която си давам сигурно е 5,5(6+ CAP :D) доста съм доволен от играта дискутирах всичките си ситуации , по трудни ръце и решения с много покер играчи и като цяло стигнах до извода , че не съм ръннал особено добре и съм попадал доста често в кулери , неприятни ръце , беатове и такива простотии.
    Така иначе турнирите които играх са тези :
    - 500 satelit WSOP
    - 1500 shootout WSOP - cashed 5000
    - 1600 the venetian.
    - 1600 the venetian.
    - 2500 six max WSOP
    - 3000 PLO WSOP
    - 2500 the venetian.
    - 5000 WSOP
    - 1500 WSOP - cashed 4000
    - 10000 WSOP
    - 5000 the venetian.
    - 34400 ; cashed 9000.
    Остават още 5600 , които най - вероятно ще разпределя във 1-2-3 големи турнира които мисля да играя до края на годината и така.
    С парите малко ще се забавя , че си е еб..ло майката и няма как. Не ебавам се
    просто в момента нямам много в МБ и ще вкарам , обратно да ви ги пратя по МБ , на някой ако са му спешни да пише. Туй е то.

Последна редакция: 27 юли 2011
  2. ElMarkone

ElMarkone
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имаш май малка грешка. Изиграните ти турнири са на стойност 34700 , а не 34400 (от това което си написал). Да не си объркал нещо? :)

3. IamBuddhaa

IamBuddhaa
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +59 / 3 / -0
    Покер ръце:
    true :) ...