1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

WSOP Online - За или Против?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Mariya, 16 юни 2020.

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,938
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,040 / 11 / -35
    Покер ръце:
    wsop-online-gold-bracelets-plan-splits-the-poker-pros.jpg

Phil Hellmuth има 15 от тях, Phil Ivey и Doyle Brunson имат по 10, а 99.9% от покер обществото има нула. Това са Златните Гривни от Световните Серии по Покер, които миналата седмица създадоха взривоопасна дискусия в Twitter. 85 от тях ще бъдат раздадени онлайн това лято...

1_001.png

Общо взето мненията са две – едните мислят, че онлайн версията на Световните Серии намаля стойността на гривните, а другите го разглеждат като необходимост и позитивна промяна...

Всъщност, мненията са три – Busquet мисли, че те нямат никакво значение :)

Преди 30 години са раздадени 14 гривни. И на всеки 10 години оттогава тази цифра се удвоява. Миналата година, на 50-годишнината на Световните серии, имаше раздадени 90 гривни.
    А в това число не включваме и WSOP Europe.

2.png

Brandon Shack-Harris е човекът, който стартира дебата. Покер професионалистът от Уисконсин, притежател на две гривни от Световните Серии, се чуди дали организацията на WSOP не се опитва просто да печели пари на гърба на своята запазена марка.

David “bakes” Baker, който също има две гривни и доста втори места, не е на същото мнение.
    „Не мисля, че стойността на постиженията се намаля по някакъв начин“, написа той в Twitter, като добави: „имаше ли хора от старите покер играчи, които се оплакваха, когато WSOP се разшири? Аз съм щастлив, че има повече хора и турнири и ще съм доволен от моите победи, независимо от всичко.“

3.png

Sam Grafton, който все още не е спечелил гривна, но ги смазва, както онлайн, така и на живо, направи едно от първите „сравнения“ – че са раздадени 29,216 олимпийски медала и те все още имат огромна стойност:

4.png

Междувременно лидерът с най-много спечелени гривни Phil Hellmuth каза за USPoker:
    “Мисля, че онлайн покерът е напълно легитимен и нямам търпение да се боря с десетките хиляди покер играчи това лято, за да добавя нови гривни към моята колекция.“

JC Tran дори се пошегува, че някой онлайн магьосник може да спечели 16 гривни това лято и да мине Phil Hellmuth по спечелни гривни още тази година!

5.png
    Какво е вашето мнение - За или Против провеждането на WSOP онлайн?

Сподели страницата