1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

WSOP Action 2013

Дискусия в 'Обяви' започната от didi8bg, 11 юни 2013.

1. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Здравейте,

Спечелих два пакета за Вегас. Първият е от Unibet от Risk Free промоцията им. Вторият от Pokerstars.fr за майн ивента. Днес и виза ми дадоха така, че е време да ходим да превземаме Вегас :)

Освен турнирите, за които се класирах съм си подбрал турнири с по-нисък вход, на които мисля, че имам значителен edge над повечето играчи в тях.

Пускам всичко в два пакета - единият за майн ивента, а вторият за всички други турнири. Вегас е далечко и разходите са значителни, така че маркъп на всичко слагам 15%. Общо продавам до 30% и от двата пакета.

Ето и пакета с всички странични турнири, които мисля да играя. Избрал съм турнири в почти всичките дни. Когато има турнир продължаващ повече от един ден и продължа в него, то турнира от другия ден отпада. Също така ще отпадне поне още един турнир за почивен ден, който ще избера на място. Парите за всеки отпаднал турнир по една или друга причина ще се връщат на инвеститорите.

https://docs.google.com/file/d/0B6bDtaMSjFz9RV9jWnFIdGZmSHc/edit?usp=sharing

За майн вента нещата са доста простички. Марк ъп е същият, така че крайната цифра с него е:
    11 500$
    Съответно :
    1% = 115$
    5% = 575$
    10% = 1150$

Повече за мен :
    Играя покер от 7 години. В момента онлайн играя главно 1 / 2 , а събота и неделя играя само турнири. Големи успехи на живо нямам за момента. Тази година до момента ходих на 4 покер фестивала. Като от 7 турнира имам две финални маси ( една в Румъния и една на страничният ивент на Еурека Чехия, за съжаление силите ми стигаха само до финална маса ) , едно 12-то място на страничния ивент в Испания и още едно влизане в парите на Еурека Чехия.
    Ето я и статистиката за тези турнир :

http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=269987
    http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=271158

Приемам предложения и препоръки :) Ако други хора мислят да ходят към Вегас да казват.

2. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    reserve me 1% ME и 1% SE , до Неделя ще ти пратя $ ако не е проблем разбира се :)

3. Protector

Protector
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    153
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    5% SE

4. noideass

noideass
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    55
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    5% от МЕ и 5% от СЕ

5. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Update :

Side events :
    Ceno 1% ( запазени)
    Protector 5% ( платени)
    Danail111 5% ( платени)
    Anonimen 8% ( платени)
    Anonimen2 10% ( платени)
    Zografa 1% (платени)
    Left : Sold

Main event :

Ceno 1%(запазени)
    Danail111 5% (платени)
    Anonimen 8% (платени)
    Anonimen2 10% (платени)
    Zografa 5% (платени)
    doc 1% (платени)
    Left : Sold

Последна редакция: 19 юни 2013
  6. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +362 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Ше го взема за кадем последния процент:)

7. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Е значи ще е на успех :)

8. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Има вече няколко човека в waiting list. Ще пазя процентите до 20-ти. След това ако има свободни(неплатени) ще давам на следващия.

9. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Отпаднахме на първия турнир WSOP event #49 1500$. Още на трета ръка загубихме към 2500 чипа с дамички. Помъчихме се още малко и в началото на второ ниво с останали към 1700 чипа се заиграхме с AJ ама едни попове ... Първата ръка беше горе долу стандартна, втората я изиграх слабо като цяло.
    Все още обаче не мога да се аклиматизирам напълно, бих отдал и на това слабата си игра на първият турнир.Така, че утре обмислям да почина още един ден. Също така след като разгледах турнирите и се посъветвах с част от другите Българи обмислям да променя програмата и да играя главно турнири от WSOP. Просто на другите турнири има доста малко хора и като цяло не си заслужава много. Ето и новата програма :

29.06.2013 - WSOP #53 - 1500$
    30.06.2013 - WSOP #54 - 1000$
    1.07.2013 - WSOP #56 - 2500$
    3.07.2013 - WSOP #58A - 1111$
    4.07.2013 - WSOP #58B - 1111$
    5.07.2013 - WSOP #60 - 1500$

Което заедно с първият ивент който играх прави – 10222$ , пакета по принцип беше 11740 така, че разликата е 1518$, тях мисля да инвестирам в турнири след 10-ти ако има такива готини и ако съм отпаднал от майн ивента.

Ако някой от стейкърите има нещо против тези промени моля да ми пише още днес.

Айде поздрави за сега :)

10. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Бъсто и на днес на 1500$, нагоре надолу стака, още на второ ниво бях останал с 1к след като някъв МНОГО добър реши да call/shovne срещу sqeeza ми с KJ и ми събра асо попа. После пак дигнах стака , пак падах, пак дигах , абе забавно беше докато едно 50 човека преди парите бях останал с 15к ( среден 32) 3бет шовнахме си с АKo но не дойде срещу десетките на другия и така :) Утре пак на мега търбо турнира после други ден пак и така :)

11. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    До момента играх :

27.06.2013 - WSOP #49 - 1500$
    29.06.2013 - WSOP #53 - 1500$
    30.06.2013 - WSOP #54 - 1000$
    1.07.2013 - WSOP #56 - 2500$
    2.07.2013 - Palazzo - 1100$
    3.07.2013 - WSOP #58A - 1111$

На всичките бъсто преди парите, турнирите като цяло са доста къси ( с изключение на този в Palazzo , но и там си флипнахме ). 2 пъти отпадам точно преди парите
    на един 1500$ някаде 50 човека преди парите на този с 1000 някаде 100 преди парите. Тези двата протекоха по един и същи начин. Правим добър стак, след това 2 часа
    неможем да вземем ръка, оставаме с половината на средния стак, вкарваме се флип и си ходим да си почиваме. На другите турнири отпадам до 4-то ниво макс.
    Освен, че са доста бързи турнирите бих казал, че и доста зле рънвам. А на два от турнирите грам не съм доволен как играх.

Остава да играя :

4.07.2013 - WSOP #58B - 1111$
    5.07.2013 - WSOP #60 - 1500$
    6.07.2013 - WSOP ME - 10000$
    10.07.2013 - mini WSOP me - 1080$ 1m gtd ( deep stack )

Така, че имам още 4 турнира. Общия вход на турнирите надхвърля малко пакета но всички турнири ще ги играя за инвеститорите.
    Надявам се да ми тръгне играта и на оставащите 4 турнира резултатите да са доста по различни.

12. realhyena

realhyena
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    gl

13. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Отпадане и на последните 2 сайд ивента. С вторият вход на 1111$ турнира, първо малко ни съкнаха в началото и бяхме останали с 1к чипа след което успяхме да ги направим до 35к като бих казал, че играх доста добре. При 10 минути оставащи за деня и стак от 33к на среден 18 ( което винаги е доста добре ) се случва следната ръка. Блинд 200/400 играч с който имахме заиграване като цяло отваря 2 позициия преди бутона ,ние плащаме Q8s. Флоп е 5JTss, доста добър флоп за нас. След чек от наша страна другият играч залага 1200 а ние сме рейз до 2850. След около 30 секунди мислене играча плаща. Търн x , след малък размисъл решавам, че в голяма част от случаите противника не е много силен като има доста десетки, слаби валета както и част нищо, а дори да има нещо не е като да нямаме аутове. Залагам 6000 в пот малко под 9000 като другият играч има общо 11 и с нашият залог би трябвало да е пределно ясно, че НЯМА да фолдваме, тоест да не му идват идеи да блъфира. Явно бяхме надценили играча тъй като след около 3-4 минути мислене влезна алл ин с QKo и след бланк ривър ни събра с king high.
    След това човека реши, че е капитан и започна да играе сяка ръка. Squeez-нахме един път в позиция с KQs на което човека реши да плати ( все пак е капитан ) и на ТТx си фолдваме, все пак човека си събра голям пот с QTo. И така от 33 оставаме с 13к и в семи тилт се набиваме срещу 3к алл ин и call с АТ ( общо взето spew, но все пак човека платил беше се идвоил миналата ръка и таман беше събрал голям стак и тук плаща с 55+, пък ако палти си имаме 30% :) ), засрешнаха ни валета и 2 ръце преди края на деня си отидохме леко тилтнати да спим.
    На другият турнир добрият рън продължава и на третия час ( 50/100 блиндове ) при рейз от наша страна от CO и 3бет от ББ ( агресивен млад руснак ) последва 4бет с нашите AKo и плащане на алл ин ( човека освен това беше с някаде 2900-3000 чипа ), КК, НОУ ЛЪК и ни връщат ОСЕМСТОТИН И ПЕТДЕСЕТ чипа. Правим един успешен алл ин срещу рейз от агресивен играч и фолд от негова страна вече сме със завидният стак от 1150 чипа. Вторият път в същата ситуация ни посреща CALL някаде изодзадзе и троиките ни се оказват по слаби от седмиците на другият играч :)

До момента пакета както и всички турнири ( а и кеша де ) се оказват тотален провал:)
    От сайд ивентс пакета остава само 1 турнир като съм се объркал това е майн ивент на Ceasars , 30к чипа 1м гарантирани. Както остава и най-големият турнир - майн ивента в който ще играя на 7-ми ( ден 1Б).

Ако са ми останали сили и все още съм надъхан може да запиша и още 1 диип турнир Main event Medalion ( това вече е small stakes WSOP така да се каже ). Този турнир ще е извън пакетите, но се надяваме да продължаваме в майн ивента и да нямаме време да го играем :)

Разбор на всичко ще си правя като се върна но за момента извода е, че малките турнири на WSOP са с изключително слаби играчи но пък и с доста малко стартови чипове. За момента се опитвам да изтрия от паметта си всичките изминали турнири и да се фокусирам върху майн ивента.

Толква от мен засега.

14. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    419
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    gl one time !

15. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    късмет, Диди!

16. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Току що отпаднах и от последния турнир и от двата пакета. Тотално бъсто ... като един от най-тежките рънове ноооо какво да се направи :) На ME бях с добър стак през по голямата част от ден1, в последните 2 нива загубих няколко ръце и за ден 2 останах с 20500. Ден 2 беше дооооста мъчителен и след като 5 часа се движех между 10-20к на 3-то ниво отпаднах с 55-АА като имах 10к ( 13-тина блинда ).
    Днес на Ceasers ME тръгна доста добре играта ноооо в един 50 и нещо хиляди пот бяхме AI на флоп T82 срещу 86о и след тази ръка малко ни се смали стака хаха :)
    Помъчихме се още 30-40 минути и след още няколко флипа ( доста съм добър на флипове ) се отправихме към хотела.
    По този начин безславно приключи пакета :)
    Утре мисля да се пусна пак на Ceasars и това да е последният ми търнир във Вегас тази година. След това мисля да си почина поне 1 месец :)

17. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    901
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +117 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Е какъв един месец, Еурека предстои... остро грайнд, няма да им се предаваме!

Сподели страницата