1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

WSOP 2013

Дискусия в 'Обяви' започната от Zografa, 16 май 2013.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +428 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Здравейте,

преди известно време реших, че и тази година ще ходя във Вегас независимо успея ли да се класирам от сателит или не и че ще играя както МЕ така и известно количество СЕ. След доста обмисляне и консултации с различни светила на българският покер небосклон реших да продам прилично количество екшън, като за целта ще разделя турнирите в два пакета - СЕ пакет със всички малки събития с входове между 1000 и 3000$ и МЕ пакет, в който съответно ще бъде само основния турнир с 10 000$ такса.

За сега пакета с малките събития все още не е 100% изчистен, но версия близка до финалната може да бъде намерена тук:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aiz_9SG8sJGFdGZObVlrbEtjWllwR2huQUVydU40RWc&usp=sharing
    Ще бъдат направени закръгляния разбира се до най-близката "десятка"(т.е 197$ ще бъдат 200$, а 1893, 1890$).
    От този пакет отклоненията като сума ще са в рамките на 2000-3000$, така че за потенциалните инвеститори сумата ще нарастне максимум до 19 000$, но това ще стане едва когато видя има ли интерес и какъв. Ще продам до 30% от екшъна си с маркъп 20% и 15% маркъп при покупка на над 10%. При наличие на по-голям интерес от очакваното с предимство разбира се ще са хората искащи повече от баницата:). Както виждате турнирите са предимно от WSOP, но е възможно да заменя 1-2 турнира от програмата с изгодни турнири от други серии провеждащи се по-същото време - решението ще бъде правено на място(око да види, ръка да пипне) и стейкърите ще бъдат уведомявани за него(например http://www.venetian.com/uploadedFiles/The_Venetian/Gaming/Deep_Stack_Extravaganza/DSE_III_2013_Schedule_v20130401c.pdf)

Пакетът за главното събитие е ясен - входа е 10 000$ и маркъпите са същите. Т.е 1% = 120$, 5%=600$, 10% =1150$, 20% = 2300$. Държа да отбележа, че въпреки голямата входна такса турнира е изключително "soft" и няма нищо общо, с който и да е друг 10 000$ турнир. От МЕ ще продавам до 50%.

Сега малко повече за мен:
    Играя покер професионално вече 7 години, като може да се каже, че първите 5 от тях играх изцяло онлайн и предимно кеш игри. В момента играя нива от 2/4 до 10/20 в няколко мрежи, както и прилично количество онлайн турнири(предимно в Неделя). Като най-голям онлайн успех мога да посоча спечелването на Main Event-a на Winamax Series за около 60 000 Евро след сделка. Последните две години започнах да играя по-често и турнири на живо, като за сега опит имам предимно на турнирите до 2200 Евро из Европа(Eureka, Unibet Open, Italian Poker Tour и др.). През 2012 се класирах за МЕ на WSOP където освен него играх и още 7-8 турнира, без особени успехи(1 min cash). Турнирната ми статистика на живо можете да видите тук:
    http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=154923, като липсват 2-3 малки кешвания под 5 000.

Държа отново да отбележа, че това е бета версия на плана ми и всичко все още не е финално, но исках да пусна тази тема за да видя какъв би бил интереса. Проценти все още не се продват, като началото на битака ще е след като финализирам(поне преди да кацна във Лас Вегас) версията на програмата. Предимство ще имат купуващите по-голям процент.

П.п. Ако някой има предложение, критика, идея или каквото и да било относно стейкинга, моля да ми прати съобщение:) - това все още е бета версия.

Последна редакция: 16 май 2013
  2. fizoka

fizoka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    78
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    po 2% ot 2ta paketa rezerviram

3. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Запазвам 2% от малките турнири.

4. TheSpirit

TheSpirit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    15% от мейн и 15% от другите.

5. MiNFoX

MiNFoX
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    80
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +26 / 3 / -1
    Покер ръце:
    по 5% от двата пакета

6. Protector

Protector
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    153
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По 5% от двата и за мен

7. Peio

Peio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Искам 1% от сайд ивент пакета.

8. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    2% от двата преди да дойде Митака :Д

9. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    2% МЕ и 1% СЕ

10. Varnatrader

Varnatrader
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    5% molja

11. Varnatrader

Varnatrader
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    5 % и от двата исках да кажа

12. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    1% от СЕ

Последна редакция: 17 май 2013
  13. noideass

noideass
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    55
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    5% от МЕ и 7% от СЕ

14. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    по 1% от двата пакета ако са останали

15. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    още 3 от сайд ивентите ще взема
    2% МЕ 5% СЕ общо :)

16. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +428 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Здравейте отново.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aiz_9SG8sJGFdGZObVlrbEtjWllwR2huQUVydU40RWc
    Обмислих още малко програмата и мисля, че това което е в момента е финалният вариант. Предвид интереса ще вдигна процентите от СЕ до 40% и ще вкарам още един турнир - 5 000$ МЕ в Palazzo(супер дълбок турнир 25 000 чипа 90 минути нива, миналата година Varnatrader игра финална маса на него). Мисля също така да махна второто ентри на The Little One for One Drop просто за да имам евентуално повече време за почивка между турнирите.

Поради големия интерес няма да има как всички желаещи за % от СЕ да го получат. Ето как е картинката за сега(както и преди това казах по-големите проценти са с предимство, а равните проценти сортирам по реда на заявките):
    Side Event
    15% TheSpirit($3,510.55)
    15% Анонимен Инвеститор($$3,510.55)
    5% Danail111(ще ги направя 5 за да може и Деско да влезе)($1,221.06)
    5% Deizoo(via skype)($1,221.06)

----------------------------------
    Backups: 5% MiNFoX, 5% Protector, 5% Erebgil, 5% Varnatrader...

По-принцип предвид малко по-голямата сума на пакета, ще питам Спирита и Анонимния Инвеститор дали не искат да вземат само 10% от пакета, за да може да влезнат още двама от "waiting list" в процентите. Моля ако някой се е отказал да ми каже.

Main Event(50%):
    15% TheSpirit(1725$)
    10% Анонимен Инвеститор (1150$)
    5% Deizoo(600$)
    5% MiNFoX(600$)
    5% Protector(600$)
    5% DIDI8(via Skype)(600$)
    5% Varnatrader(600$)
    -------------------------------
    Backups: Danail111 5%, fizoka 2%, Erebgil 2%, Breeze 2%...
    Моля ако някой се е отказал да ми каже.

Това е за сега, ако някой нещо му хрумне, недоволен е или пък много доволен да каже, че не остана време.

Последна редакция: 19 май 2013
  17. MiNFoX

MiNFoX
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    80
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +26 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Много много много се надявам да минат на по 10% за да мога и аз да вляза за Side event пакета.

18. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +428 / 10 / -17
    Покер ръце:
    С оглед на това, че явно във Venetian и Palazzo турнирите тази година са малко постни от към играчи - направо сменям МЕ от DSE с 5000$ турнира от WSOP. По големи групи играчи се събират предимно на турнирите в Рио, така че за сега ще играя само тук + Ceasers Cup и може би нещо от тези:
    http://www.wsop.com/2013/carnivale-of-poker-schedule.pdf

Иначе вече съм на американска земя, аклиматизирам се... Симо Найденов е много голям... утре започвам с 3000$ турнира... ами това е за сега ще напиша блогче след първия турнир ако остане време:).

Последна редакция: 24 юни 2013
  19. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    ГЛ и нови гривни ;)

20. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +428 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Busted the first one, JJ<AQo 20bb stack 20 човека преди парите, ще разкажа малко повече в блогчето утре.

Последна редакция: 26 юни 2013

Сподели страницата