1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Windows problem

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Glista, 8 декември 2009.

1. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Пичове,

След като се опитах да инсталирам новата бета на ХЕМ нещо ми се прецака ХЕМА и сега от съпорта ми искат да си инсталирам Service PAck 3 for Windows XP. Свалих си го от сайта на Майкрософт обаче като го инсталирам ми иска Service PAck 1 поне да имам на компа. Аз обаче нямам и не мога да го намеря в нета. Ако някой има идея откъде да го взема и то такъв че да стане на ментарски уиндоус като моя, моля пишете че си ебало мамата :(

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Тай... 1-вото нещо което трябва да направиш е да си оправиш Windows-a
    Тоест да го излъжеш и да го накараш да си мисли, че е оригинален :)
    За да разбереш как става това -> http://www.youtube.com/watch?v=ZZvNg8EWZrI

Естествено не става със всеки сериен номер - използвай ето този "DH3DH-Y88JT-627PP-CR6XJ-GWVMM"

След като успешно излъжеш Windows-а - просто си пусни автоматичните ъпдейти (това става като отидеш на Start menu -> Settings -> Control Panel -> и после май Automatic Updates (не мога да ти кажа точно, че ми се бъгна Win-a и трябва да ресет-на).

После чакаш, рестартираш като трябва, пак чакаш и така... докато се ъпдейтне до SP3 (гледа се като дадеш десен бутон на My computers (ако си на english) и после последното - там го пише в едното поле.

3. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    419
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ima i po-lesen na4in ot zamundata ima edna mnogo qka programa teglish instalirash i si otlichnik :)

4. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Мерси много за подробния пост :) Ще черпя ако успея да дойда във Велинград: )
    Само не можах тоя файл в началото на филма требва ли да го търся или като имам CD key не ми трябва? Къде също така да добавя тоя CD key? Сори за тъпите въпроси ама гледам и без звук че приятелката ми спи пък трябва да оправя ХЕМ тая вечер че поне утре да играя. Имам план ,който да изпълнявам :(

5. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Коя програма?

6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    С какъв комп си, какви са му параметрите. Ако ти е по нов и покриваш изискванията за Windows 7 направо си го инсталвай, тоя Уин е бетон и аз съм мега доволен от него.

7. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Стар е компа скоро мисля да зимам нов и тогава вече ще мисля какво да слагам :)

8. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    419
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
  9. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +442 / 10 / -17
    Покер ръце:
  10. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    419
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Информация: Сваляния на торента: 95708 пъти
    Пиъри: 289 сийдър(и), 1 лийчър(и) = 290 пиър(и) общо

Тоя ще да е вирус номер едно за годината :)

11. tiltproof

tiltproof
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако ключа по-горе е работещ и към момента това си е най-елегантоното решение.

12. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +361 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Най -елегантното решение е format c: ...
    и после слагаш наново- Уин 7 или, ако нямаш мин 3 ГБ РАМ,слагай ХP пак (ама от тия работещите :) ,ако не можеш да намериш пиши на ЛС )

13. profesora

profesora
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    89
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

Е па те в замунда, са си идиот до идиот.. като се има предвид, че свалят "хакинг туулс" Муахахаха...

1.Какъв ***** трябва да си да играеш покер на Win, без SP3? Пак да нямаш и 1? :eek:
    2.Какъв ***** трябва да си, за да не можеш да позлваш google, и да си пипнеш регистрите.
    3.SP1 го няма никъде, защото до колкото си спомням, можеш директно да инсталираш SP2.(Който го има навскяде - демек сайта на Бил Гейтс)

A още нещо... дето се вика "Дъ Мейн Ивент", чета коментарите в торента на замунда и си бия главата в стената...

То разбираш ли... аз си ги държа изключени.. ама те мама му стара се включили някак си... :eek: Ъпдейтите трябва да са включени, това което не трябва да се прави е да се цъка ОК, ОК, ОК ИНСТАЛ. Четете какво си качва... мене като ми дойде дженюин хуйнята и казах бей от тука и не ме питай повече за тоя ъпдате.. за тая цел... Custom install ли к'во беше... не Еxpress

Последна редакция: 9 декември 2009
  14. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Ключа който съм дал е работещ - аз сум с него, както и още няколко човека на който съм го да (пък и май го намерих от google).
    Аз при следващия преинстал ще си сложа едно старо XP (оригинален диск - подарък ми е ама без serial и ще ползвам тоя сериал) и после ще го ъпдейтна, за да съм сигурен, че е си слагам сам вирусите.
    Гледам има Win7 в замундата, ама как да им вярвам... не си струва риска за един прост Windows да си рискувам bankroll-a, el. банкирането, paypal, ebay, пощите и т.н.
    (пък и нямам 3GB рам за Win7 :))

15. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Благодарско още веднъж EASY :)
    След цяла нощ висене пред компа се опрайх- излъгах уиндоус, ъпдейтнах го и преинсталирах некви .НЕТ тъпотии и ХЕМ взе че тръгна :)
    I am very hapy panda.
    След работа се връщам към грайндването :) че имам банкрол to build

16. tiltproof

tiltproof
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    @ Easy - мерси за инфото за ключа. А за W7 ти трябва просто чист, непипан релиийз, бягаш от всеки, предварително активиран, интегриран и т.н. Сравняваш всички контролни суми и си готов. С реарм имаш 120 дена. Друг е въпроса как ще го активираш после/или в началото, ако си решил. Ако си на нов лаптоп и SLIC 2.1 в биоса е лесно и на 99.9% сигурно. Ако е за пц личното ми мнение е, че пак стават нещата, само с едно леко "НО".

17. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +442 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Наскоро с Диди говорихме на темата за легалните и нелегалните Уиндоуси и решихме да си купим Уин7 Про + офис пакет оригинален.

Мисля че всеки уважаващ себе си покер играч трябва да отдели 300$ за това, за да му е мирна главата...

18. tiltproof

tiltproof
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Писали сме по едно и също време.
    +100 за мнението ти. Иначе, които иска да тества W7 може съвсем легално да си го ползва 120 дена и после, ако реши да си го купи.

19. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    А след време съм решил да имам PC само за покер и там ще ми е оригинален Win, а на лаптоп-а (дето и него още го нямам :D) ще е някакъв ментак или ако си върви с Win - с него. Ама то ако на PC-то е оригинален може да се сложи и на лаптоп :)

20. tiltproof

tiltproof
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не е точно така :).