1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Winamax.fr

Дискусия в 'Други покер зали' започната от kurta007, 25 декември 2018.

1. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    128
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +89 / 12 / -19
    Покер ръце:
    Колеги,как е положението с тази зала откъм регулации ? Може ли да се играе там ,не може ли?

Некъв от техния съпорт ми обяснява ,че НЕ блокирали хора от България,а за депозити и теглене ставало и през Скрил ??!! Гледам обаче ,че сайта е блокиран от нашите,към мтел съм.С ВПН ли може само?

Дайте повече инфо,може ли да се играе и изобщо как е играта там,навремето беше доста медна,но отдавна не съм играл избощо покер.

2. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Играех там преди години,но я затвориха за българи.Нямам идея дали ограничението е отпаднало.Даже някакви пари ми останаха в акаунта.

3. kurta007

kurta007
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    128
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +89 / 12 / -19
    Покер ръце:
    Аз също,и 1г не бях се логвал и получих мейл, че ми затварят акаунта и ми връщат некви центове.
    От дума на дума съм съпорта оставам с впечатлението ,че пускат игра от БГ ,както и теглене през Скрил,което беше невъзможно навремето.Остава въпроса с отварянето на сайта ,който е блокиран и затова питам ако има някой да каже прясна инфорамция.

Сподели страницата