1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Възможно ли е?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Krigger, 9 ноември 2009.

1. Krigger

Krigger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    200
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Възможно ли е играта на по-горни нива да е по-удобна на някой , който е цъкал на доста по-ниски.Защото аз съм така(играя на 5нл в ПС) вчера чаках един приятел да ми звънне и докато го чаках седнах на една 25НЛ маса след 45 минути и 50тина ръце когато ми звъннаха седях с 70 долара на масата като не съм правил нищо по-особенно играх си tight като си позволявах да отварям повечко само в позиция и примерно ги слоуплейвъх на сет(което работеше доста) въпреки , че опита ми е оскъден(както на 25НЛ така и в покера изобщо) наистина мога да кажа , че играта там ми беше по-удобна главно , защото е много "по-спокойна"

2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Еми всичко е възможно, но в случая си подмамен от съвсем нищожния брой ръце в които ти е провървяло добре :) В тази игра не е добра идея да играеш нива според личната си преценка, остави постигнатия банкрол да е определящ, иначе ще се опариш рано или късно и сам ще стигнеш до този извод

3. Krigger

Krigger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    200
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да това го зачетох като реален фактор , че колкото бързо ги спечелих още по-бързо щях да ги загубя :) , но разумно ли е примерно да се почва от по-високо ниво например депозирам достатъчно пари с Грайндърс офертата в Офсайд за да играя направо 10НЛ , защото по-ниските нива те превръщат в некфо роботче едва ли не аз на 5НЛ умирам от скука

4. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ами личното ми мнение е, че не би трябвало да е трудно да се стигнат 200-250$ банкрол на 5нл, това е ниво на което ако се стараеш и играеш дисциплинирано може да ги смазваш. Няколко пъти съм си казвал впечатленията (макар и малко остарели), че на 5нл се печелят почти същите пари на час като на 10нл. Добро изпитание и доказателство, че си струва да опиташ 10нл.

5. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,014
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +263 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Не знам, но на мен winrate-a ми lifetime на 10нл 100% е по-голям от на 20нл.Ако не можеш да биеш 5нл, няма смисъл да ходиш на 25

6. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Съгласен с Бризарата :)