1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Въпроси за rakeback

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Zlobilka, 24 август 2010.

1. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте първо на всички , нов съм във форума а също може да се каже и за покера :p. Та на въпроса , имам няколко питанки за въпросния RB.
    1-во . Какво губя и какво печеля реално ако съм регистриран с бонус код за Rakeback към дадена зала ?
    2-ро . Ако не затруднявам някои нека да ми обясни малко по подробно начина на работа с RB na FullTilt , от скоро играя там и имам регистрация / нормална без бонуси . И конкретно играя Омаха Хи на нива 10-25 цента като играя предимно вечер по 2 - 3 часа и по цял ден в събота и неделя когато не съм на работа, засякох си последната сесия от 21.08 и 22.08 - та за 22 часа игра на това ниво за двата дни общо натрупах 1450 FTP , та въпроса ми е това добро постижение ли е и на каква сума $ се равнява ако бях регистриран с бонус код за Rakeback ?
    3-то . Как да си направя наи безболезнено регистрация за RB ако ми хареса идеята , мога ли на този ACC с който съм сега , или трябва да правя друг , а за другия трябва ли ми друга кредитна карта и друго име ?

Благодаря предварително за помоща и ако сметнете че има още нещто важно което трябва да знам за Rakeback пишете :D.

Последна редакция: 24 август 2010
  2. Sunrise1912

Sunrise1912
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В една нормална кеш игра получаваш 1 Full Tilt Point за всеки $1 рейк. Тъй като максималният рейк, който Full Tilt Poker удържа, е $3, можеш да спечелиш максимум 3 FTP в една ръка. За всеки $1, платен за входна такса / комисионна за турнири или Sit and Goes, получаваш 7 FTPs.
    Имай впредвид също, че ако си играл в happy hour, допълнителните точки не се броят за рейк. Ако изчистваш бонус, играл си във фреероли, гарантирани турнири, или си използвал точки в магазина на фултилт, то отново ще получиш по-малко рейк.

Рейкбакът е 27%, т.е сметките от там са долу-горе лесни.

Сподели страницата