1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Въпроси относно Betsafe

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от yYy, 10 януари 2011.

1. yYy

yYy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    137
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

Не съм писал до сега тук сериозно, но мисля че е време това да се промени.

Малко покер инфо за мен:
    До сега съм играл само в PokerStars и FTP SNG 6$/5$ и кеш маси до НЛ20

Понеже тези зали предлагат доста рибки, но също така и доста стойностни играчи не ми се получава това което искам (тоест горе-долу добри печалби за месеца).

Мисля да прехвърля около 250$ и да започна с НЛ10 в BetSafe, обаче имам няколко въпроса :)

Има ли достатъчно маси за тези лимити /8-10/?

Има ли достатъчно слаби играчи на тези нива в сравнение с ФТП или ПС?

Лесно ли се достигат точките за бонусите? правя по 25-30К ръце на месец.

Много малък ми се вижда срока за изчистване на бонуса за първи депозит, дали на тези нива ще успея да го изчистя 250$ за този размер от ръце на месец?

Ще мога ли да участвам в бонус програмата им, ако едновременно с това чистя началният бонус?

Или чисто и просто казано, струва ли си игрта в тази зала?

Благодаря предварително за отговорите

yYy

Последна редакция: 10 януари 2011
  2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,733
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Има ли достатъчно маси за тези лимити /8-10/?

Това 8-10 в скобите не го разбрах, но на тези лимити има маси в изобилие(5макс че и фулринг даже има).

Има ли достатъчно слаби играчи на тези нива в сравнение с ФТП или ПС?

Има, дори са повече!

Лесно ли се достигат точките за бонусите? правя по 25-30К ръце на месец.

С толкова ръце на месец мисля, че бонус 200$ е ок за теб(това при условие че ръцете са на 10 и 20нл ако играеш по ниско избери по ниския бонус).

Много малък ми се вижда срока за изчистване на бонуса за първи депозит, дали на тези нива ще успея да го изчисля 250$ за този размер от ръце на месец?

С 30к ръце за 2 месеца на 20нл мисля че ще се справиш с 200$ бонуса.

Ще мога ли да участвам в бонус програмата им, ако едновременно с това чистя началният бонус?

Този въпрос не го разбрах - участваш в тяхната бонус програма(бетсейф + пропаганда рейсес), в нашият рейк рейс за бетсейф и в гринд при-то - т.е общо 4 състезания, като ако качиш 50нл и играеш малко повече имаш реален шанс да "захлебиш" доста).

Или чисто и просто казано, струва ли си игрта в тази зала?

Определено - онгейм е една от залите с най-много риба!

Успех!

Последна редакция: 10 януари 2011
  3. yYy

yYy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    137
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за отговорите.

За масите 8-10 имах предвид дали има толкова активни защото горе долу толкова играя. Явно има :)

С 200$ нямам желание да играя НЛ20 прекалено агресивно ми се струва, аз съм малко по консервативен. Значи, ще депозирам 200$ и ще играя НЛ10, но ще се опитам да увелича ръцете, поне с +10К

За бонус програмите - Супер яко!

Мерси много, довечера дърпам софта депозирам и ги почвам.

Може и блог да отворя, хем ще си се контролирам малко от малко :)

yYy

4. afrikana

afrikana
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    52
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    според мен 200 долара трудно ще ги избиеш с това количество ръце , но има вариянт ако видиш че няма да успееш с бонуса да говориш със съпорта да минеш на по ниския бонус , като ще имаш нови 2 месеца да го избиеш но ще трябва да почнеш точките да ги правиш от начало , т.е старите няма да ти се броят

5. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    200 $ бонус го избих за около 20 дена на 20 НЛ,така че мисля че няма да имаш проблем.Около 30к ръце имах.Беше по стария метод за рейк,така че сега сигурно става по-бързо.
    Моя въпрос е : Като цъкна линка автоматично ли участвам и в рейса на Пропаганда?

Последна редакция: 15 януари 2011
  6. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Да, за него и за нашите два е автоматично, иначе трябва да се внимава за следните неща:

• да проверите дали сте записани във вип програмата (на самия сайт на бетсейф)
    • ако не ви приеме кода (платина/голд и т.н.) за депозит бонуса, да се свържете с лайв съпорта да ви го активират ръчно
    • след края на всяко бетсейф състезание да проверявате класирате ли се за награда и да пишете на race@betsafe.com в рамките на 5 дни след края на състезанието, за да си поискате наградата

Също е важно да знаете за рейк корекцията "Essence", която има в тази мрежа - може да ви намали рейка с до ~1/5-1/3 ако сте печеливш играч спрямо това, което показва HEM. Нож с две остриета - разбира се ощетява директно всеки сериозен играч, но пък и гони от мрежата рейкбек про-та с което играта става по-лесна.

Ако влезете във всички класации за което предполагам е нужно около $400-$500 рейк (с изключение на GP където трябва двойно повече може би) офертата може да си съперничи с всяка легална или нелегална оферта, която може да намерите за тази мрежа. Особено пък докато чистите депозит бонус, тогава може би е най-силната оферта в сайта ни.

Редакция: Хмм сега гледам, че за Betsafe рейса както са го направили този и миналия месец е доста по-трудно да се влезе в парите от преди, не става с $500 :)) но пък на пропаганда е станал доста лесен и добър, а и нашия е добре и евентуално може да порастне за февруари. Пропаганда трябва да са променили точките си в класацията, преди беше 7 точки за долар рейк а сега май е 2.5 точки?

Сподели страницата