1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Въпрос за HM

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от bobi, 8 октомври 2009.

1. bobi

bobi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    64
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам следния въпрос , тъй като не съм ползвал подобна програма до сега ?
    След настройките и т.н как да си пусна статистиките да ми излизат от страни на имената , на играчите на масите ? (пример:както са клипчетата от даунлоад секцията ?)

П.П: Благодаря предварително ! и се извинявам за нелепия въпрос !!!

2. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Emi brat az sam super skaran sas podobni ne6ta, imah tema ne mojah da shvana mn, mn obqsneniqta i nakraq si go opravih bez da razbera to4no kak. (pyrvo v stars sled tova v unibet)
    taka parvo v unibet si slaga6 otmetkata na options za masite vseki pat da si posredata i sled tova v hem-a nqkade ima6e seatings i tam go nastroiva6. Posle otvarq6 masata naglasq6 gi kydeto iska6 da sa otiva6 v table managera i dava6 save positions. Nqkoq ot tiq stapki trqbva da e vqrnata kombinaciq za6toto drugo ne sam pravil a mi e kakto trqbva da byde :D
    pozdravi

3. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    След като си го нагласил и той импортира ръцете които играеш, даваш на HUD Options->Relaunch HUD . Hudа е програмата, която ти вади статистиките които имаш за даден опонент, събиране докато играеш с него или датамаинваш ръка по ръка. Има и опция Launch HUD with aoutoimport, която можеш да включиш. После вече кои статистики, как и къде точно да ти излизат са допълнителни настроики.

За всякакви въпроси и проблеми с ХМ погледнете първо тук:

http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

4. bobi

bobi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    64
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    благодаря , оправих го :)

5. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да си постна и аз въпроса тук, пуснах тема и във форума на ХЕМ

Като си го отворя и ми липсва опцията OPTIONS FOR DEFAULT - няма е, не се вижда въобще. Не мога да си оправя цветове opacity, да си махна статистиката за масата. Най-новата версия използвам и опитха да създам и нов config, но отново не става.

Ако се наложи преинстал, моля напишете как най-безполезнено да е преинсталирам ( видях, че се сейва файла конфиг и си запазваш всички статсове и тн). Проблема е, че мисля че не помня паролите си за постгреса.. въобще който е преинсталирал да сподели.

6. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не съм сигурен че разбрах какъв ти е проблема точно и какво ти липсва, но 1во това не е последната версия в никакъв случай. Поне при мен това меню не изглежда по тозни начин от доста време. Default си ти е пуснат в момента горе в ляво падащото меню. Opacity си е на макс, статса за масата се маха като махнеш отметката Show Vpip of the table, цветовете се сменят като натиснеш едита или избираш статса нагласяш цвета от падащото меню и даваш Add. Обесни по подробно какво точно не се получава, понеже всичко си изглежда ОК с ХМ, освен че изглежда стара версия.

7. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Първо снимката е от сайта им не е мой скрийншот.
    Иначе 100% съм с новата версия.
    Второ ЛИПСВА,НЕ ГО ВИЖДАМ, НЯМА ГО, изчезнало е безвъзвратно менюто Options for default.

Просто като отворя и не го виждам - не виждам опциите за масите, opacity, цветовете, отметките. Абе като го отворя на моя ХЕМ и все едно го няма. Преди си го имаше и съм си го ползвал и вчера се плуих 30 мин, докато се усетя, че липсва влезнах и намерих този скрийншот и се усетих, че проблема е при моя хем. Надявам се да си ме разбрал сега. Виждам си всичко друго в прозоцера Available stats, Display these stats нагласям си ги работи си ХЕМ всичко е 6. Искам ли да наглася opacity и другите просто няма къде да цъкна ЛИПСВА

Последна редакция: 11 октомври 2009
  8. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    :):):) Като пускаш за даден проблем сложи твоя снимка за да стане ясно. Друг е въпроса че ти реално нямаш проблем, просто новите версии им е променено менюто и всички тези неща които търсиш са като кликнеш на големия таб Appearance точно до Stats (над всичките статистики).

9. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За съжаление тук е нямам програмата , но ще проверя като се прибера. Мисля, че и там рових, вчера съм се занимавал до 4 сутринта да оправя да ми тръгне софтуера към oNGAME наложи се да сменям един txt файл в ХЕМ. И покрай всичките глупости и недоспиване може и да съм пропуснал да го видя там. Би ли ми постнал скрийшот, с менюто appearance да видя и да се успокоя. Като се върна да си оправя цветове и глупости и тн :). Най-важното да разкарам table vpip, че е голям и пречи на най-малки маси в онгейм. МЕРСИ

10. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:

11. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На втората картинка 4тата отметка от долу на горе я махаш и няма да имаш статса на масата.

Последна редакция: 11 октомври 2009
  12. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много благодаря!
    НЯМА повече да ползвам ХЕМ, недоспал и невнимателен!

13. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +362 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Абе сигурно не е тука мястото ,но.... Търся си човек ,с който да си купим/разделим ХМ (предлагат се с 2 ключа,за 2 ПЦ-та),щото досега карах с кракнат ,но ве4е не става :) Който е навит да ми пише на ЛС или скайп : konselieri2

Сподели страницата