1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Въпрос относно Ladbrokes/Unibet

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Glista, 24 септември 2009.

1. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    В момента играя в Пропаганда и сметката ми е в USD,както и сметката в МБ. Мисля да направя регистрация в Ladbrokes или Унибет(чудя се още в кое от двете),но всички казвате,че там акаунтите са в евро. Ще мога ли да захраня евров акаунт от доларов МБ и въобще как да направя транзакцията максимално лесно.

Благодаря предварително
    П.С Нямам регистрация в нито една от посочените зали и ако може тънка подсказка какво да очакваме от Унибет през Октомври и дали ако се регистрирам сега там няма да излезе по-голяма оферта през следващия месец за Фърст Депозит :)

2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Здрасти, ами предполагам че трудно ще намажеш от рейса който се очаква в унибет, но пък в ладброукс ако се запишеш сега според мен ще пропилееш депозит бонуса който е голям и добър за 50нл/100нл сериозни играчи... трудно решение :)).

Иначе относно депозита, лесен е но ако акаунта ти на сайта е в евро ще губиш малко пари при всяко теглене и вкарване от обръщането на валутата. В унибет може да си избереш дали сметката ти да е в $ или в евро, за ладброукс не съм сигурен. Не съм много наясно с тия тънки сметки, по-добре други да се изкажат със съвети. Аз си джугам с moneybookers в $ и акаунти в евро хаха. Все пак ако си от хората, които вярват че долара ще пада постоянно, това си е сериозен фактор да избереш акаунта ти да е в евро

3. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Навремето си мислех че съм се прецакал с това че сметката ми в МБ е в €, но с течение на времето залите почнаха да не са само в $ и сега когато играя в зала с € всичко е супер. При теб ситуацията е обратната сметка в $ и зала в $ ти е иделания вариант, понеже няма никакви такси при обмяна, но имайки предвид курса на $ и как се развиват нещата губиш пари редовно. За депозиране в сайт с € няма да имаш никакъв проблем, загубата ти ще идва когато теглиш и си пуснеш еди колко си € към МБ и те ти ги обръщат в $ и те прецакват с курса. Едно от решенията е когато човек стане с ВИП сметка в МБ, но това не е лесно и напълно невъзможно за играчи на ниските нива.

4. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    УниБет май имаха фрее тегления към банкова сметка, ако е така, отваряш си една нова сметка в банка в евро и директно през нея вкарваш/изкарваш пари от еуро сайтове, а МБ ще си го ползваш само за сайтове в $.

5. anpassan

anpassan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да не отварям нова тема
    ще питам тук:
    Има ли някой ,който играе по-сериозно в лб.ДА ми обясни,че нищо не мога да разбера. Значи дават някакъв свой лоялти бонус май. Плюс този от гриндърс.
    Амо колко точно?

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,733
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +440 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Към ориджинал постера:

Доколкото знам могат да ти направят кашиира в $ и да не губиш нищо при теглене към Мънибуукърс. Проблема произтича единствено от това, че парите ще са ти в $ а масите в Евро и както единия ден имаш 100 бай ина за 100нл, на другия ден може да се окаже че имаш 95:) а след 3 седмици 105. Но това е божа работа:). Когато сядаш и ставаш от масата курса $/Евро е един и същ така че в курса няма как да те прецакват.

Последна редакция: 1 октомври 2009
  7. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    A в МБ има ли проблем ако се праща от една сметка, която e в Евро в друга която в Долари?

Последна редакция: 1 октомври 2009
  8. anpassan

anpassan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Зограф мерси.
    Играя на 20 нл и тези точки са ми множко.Гледам,че ако напрая прим. 3000 ще получа 50$ което си е малко.
    Сега запитах Unibet дали мога да мина през вас-не съм играл от 10 месеца там.Да видим как ще е положението там.
    Харесва ми в прима.Освен слабите играчи,си работят перф. и ХЕМ-а и ПТ3 от вчера с новия ъпдейт ,си е супер на мини масите.

9. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    анпасан, тези $50 за които казваш са само нашата част, не забравяй за Ладброкес Покер Player Club които ти дава основната част от възвръщането. Страшно подценена оферта, защото е трудна за обяснение :).

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    И има и начален бонус. 3000 точки са 300 $ рейк, което лесно се прави на 20нл. Там около 2.3к ръце са 1000 точки.

11. anpassan

anpassan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Зограф,Admin ty.
    Наистина е трудна за разбиране офертата.Ама си е супер.
    Аз пролетта бях много доволен от лб и мисля да се върна пак.Тогава (с депозит бонуса) просто беше нечовешка офертата.Друга такава в нета не бях виждал-браво на вас (за разлика от един конкурентен сайт,дето само приказва хахахаааа).

12. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Зограф мерси за отговора..така или иначе ако се играе добре и правим по 15бб/100 разликите у валутните курсове не би треало ни плашат :)

13. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    15 BB/100 - wake up!

14. Slowninja

Slowninja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +101 / 7 / -2
    Покер ръце:
    И аз имам едно въпросче за унибет. Тези грайндърс точки мога ли да ги следя някъде и с игра на 10нл чистят ли се тези гриндерс нива(поне 1вото :) )? Ако да, накрая на всеки месец ли идва бонуса?

15. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ами следенето е гърч, в клиента има само ВИП точките, а в Holdem Manager има отклонение, защото прима ползват contributed метод за смятане на рейка. Ако си 6 макс играч може грубо да си смяташ, че имаш 90-95% от рейка който ти показва HEM и да го делиш на две за точките.

Заради този недостатък, ако на края на месеца в реалния репорт се окаже, че си близо до следващия левел, няма да бъдеш прецакан а се прави компромис.

16. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Задълбахме по въпроса, защото weighted contributed метода на прима е коренно различен от dealt метода на Holdem Manager, не е коректно както направих в предишния пост да се предполагат някакви коефициенти на съотношение - очевидно за някои хора ще се получава по-голям рейк от показания в ХЕМ, а за други може и да е доста под 90% :(. Зависи колко са допринасяли в потовете, т.е. колкото по-нит и по weak постфлоп, толкова по-голяма негативна разлика с ХЕМ.

Зографа ще напише по-подробно за какво става дума, и ще мислим как да може да се информирате лесно за реалния си отчетен рейк, въз основа на който получавате бонусите.

17. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Всичко това ще се реши когато ХМ направят да отчита и по този начин рейка, до тогава не е толкова трудно да си сметнеш от това какви пари си взел и колко рейкваш горе долу. Както казаха има толерантност и ако си близо до по горно ниво се изплаща по високия % специален бонус.

18. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    10 точки се правят при 1$ рейк. В LB раке-а е в долари, така че лесно се смята чрез направените точки за месеца. Не знам какво толкова му се чудите :)

19. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Всъщност за LB има някакво разминаване, за което питах съпорта и сега ми отговориха.Реално за 100$ генериран рейк според HEM-a имаме 100 € генериран рейк, който пък трябва да е равен не на 1000 точки а на 1460 според отговора им от преди малко.Което пък при мен не се получава... и си цепя все едно играя в долари ?! Аз ли бъркам някъде или... ?

20. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    За LB не гледай HEM - гледай точките !!!
    1 $ = 10 точки
    общият брой точки за месеца / 10 = общият рейк за месеца в долари.
    HEM показва повече. Иначе ти като играеш в евро, плащаш рейк в евро, но LB си го пресмятат по курса (сигурно за деня) в долари и ти слагат съответните точки.
    По-просто не мога да го обясня :)

Сподели страницата