1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

въпрос относно $EV adjusted в СНГ турнирите

Дискусия в 'Покер турнири и SnG' започната от girru, 25 ноември 2010.

1. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    419
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ако може малко разяснение от хората които са по запознати как се изчислява това нещо и колко е достоверно, защото за около 400 турнира (знам че семпъла е малък и все пак..) ми отчита някакви огромни (според мен) разлики между това което е и това което трябва да бъде. мерси предварително :)

2. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:

Не знам точно за какви турнири говориш, но ЕВ в ХЕМ е доста объркано, освен това самия ХЕМ погрешно импортва някой типове турнири (например 4ман ХУСНГ). Съвета ми е недей гледа ЕВ-то и колко е разликата с реалната печалба. Проблем е само ако за голям семпъл ЕВто ти е отрицателно и означава че трябва да промениш нещо. Аз например рънвам около 20БИ под ЕВ на ХУСНГ,за доста голям семпъл но не се тормозя щото бия нивото

3. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    419
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    мерси. много не ме интересува и мен това ЕВ но просто ми е интересно как го смята защото предполагам че има разлики с кеш играта. иначе става въпос за 18 снг турнири на ниските нива.

Сподели страницата