1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

VPN

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от mitkos, 30 януари 2014.

1. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Здравейте,
    може ли да споделите какъв VPN ползвате(може и на лично)?
    До сега ползвах HideMyAss, но от известно време на сам всичките им сървъри ми връщат ужасно забавяне. Пинга ми връща че на всеки десетина пакета 1 се бави твърде дълго или направо тайм аутва. Съответно масите ми са със много сериозен лаг или направо тайм-аутват.
    Пробвах идеята за DNS сървърите от секцията "Интернет настройки", но за Микрогейминг не работи или поне при мен не се получава.

2. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пробвай да спреш vpn-а след като се логнеш -> автоматично ще те реконектне с твоя интернет и ще си останеш логнат.Така ще си решиш проблема с губенето на пакети и забавянето ;)

3. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    така не се ли рискува твърде сериозно да получиш бан специално за микрогейминг, че при тях понякога стават големи истории?

4. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    При мен нямаше проблем, а и не виждам какъв може да има при положение , че залата не е ограничила достъпа за българи или използването на впн

5. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Благодаря Chus!

ngl11, бяха ми блокирали акаунта в залата на скоро точно защото влизах от различни IP-та за да видя, кой сървър ще е най стабилен. Писах на съпорта, казах че искат да ме чуят по телефона и ме попитаха дали пътувам много. Казах им, че знам какво имат предвид и ползвам VPN понеже в България филтрират. отговориха , че това не противоречи на правилата им и за 30 минути пак ме отблокираха.

Сподели страницата