1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Впечатления от семинара

Дискусия в 'Покер новини' започната от Zografa, 18 януари 2010.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +447 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Здравейте,

Семинара за жалост на едни и радост на други е вече минало:). Ние със сигурност дадохме всичко от себе си за да можем да направим това първо издание да протече пълзотворно, безпроблемно и най-вече вие да останете доволни. Сега остава да направим и ретроспекция на случилото се и да измислим какво и как да променим за да може следващият път нещата да са повече от перфектни.

Моля всички, които бяха на семинара да драснат по един, доколкото се може подробен, блог, в който да качат каквито снимки имат. Моля също така там да изразите вашето честно мнение относно трите дни, които прекарахме заедно. Всякакви препоръки и критики са добре дошли. Ние като организатори също подготвяме блогове и съвсем скоро ще ги публикуваме.

Чакаме с интерес вашите пътеписи!

Успех по масите!

Екипа на Grinders.bg

Последна редакция: 18 януари 2010
  2. Deizoo

Deizoo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    здр :) сигурен съм , че няма човек които е искал семинара да свърши.Всичко беше перфектно от организация , провеждането й, място и хора!Като границата между полезното и приятното е много тънка , но тук беше балансирана.Вие наистина се раздадохте на максимум в всяко едно отношение(дори и в дискотеката хаха).

Всяка лекция над 50нл беше много интересна и впечатляваща , обеден съм , че и под 50нл не са били по-малко интересни,турнирната лекция на jordi също беше 6+.
    Препоръки за другия : Повече дни, да се измисли някакво практикуване и лекции един левел нагоре 200-400нл.Критики нямам!Тия дни ще напиша блог с снимки.Радвам се , че се запознах с вас и присъствах на такова събитие.Евала за труда:)

Последна редакция: 18 януари 2010
  3. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам съмнения, че повечето ще имат черни петна и няма да помнят какво е било :D:D:D

4. BOTORA

BOTORA
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Дайте снимките де.

5. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Никой не говори в детайли :D Прекарахме си добре, беше яко и т.н. Нищо конкретно axxaxaaxxa Май ви е пълна мъгла в главите! Бяхте някъде ама чакате да видите снимки, че да се сетите къде :D Яко гринд на уийскитата :)

6. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е чесно, наистина ли никой няма да се сети да напише нещо !!! Явно не ви е харесало щом няма какво да разкажете :):)

7. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз ще се опитам да напиша блог в идните дни, но не мисля, че блога може да опише това което се случи и преживах на семинара.

Просто беше невероятно - организацията беше на супер добро ниво, имам предвид, че ако това беше стандартният български семинар накрая щеше да има коментари от типа "ем хубава работа ама българска". Нямаше го тоя момент - лекциите бяха много поучителни и цялата програма беше съобразена така, че да имаш време за лекции и да имаш време и да си починеш(аз естествено не си починах, щото реших да се отдам на разпиване и двете нощи дето имахме преспиване ... but oh well).

Определено този семинар беше ДЪ НЪТС и ще цикля за следващия!

8. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Радвам се че ви е харесал
    Както Зозо каза всякакви впечатления са добре дошли :0
    Аз лично си изкарах супер сред вас :)

9. elbotron4ev

elbotron4ev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    71
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Seminara beshe strahoten!!!
    Po4eti nikoi ot klasiralite se ne beshe o4akval da e na takova visoko nivo.Kato se po4ne mqstoto na koeto se provejdashe (hotel Dvoretsa-perfekten) minem prez organizaciqta,do samite lekcii koito naistina bqha strashno polezni.Samite y4iteli ni obrushtaha strashno mnogo vnimanie,nezavisimo kade i za kakvo gi popitame te bqha gotovi da ni pomognat s tehnite saveti.Beshe naistina 4ydesno da se zapoznaem s takiva hora i da znaem 4e vinagi sa nasreshta.
    Preporaki za sledvashtiq seminar:
    1.Pove4e dni.
    2.Razdelqne na nqkolk grypi ot edno i sashto nivo na koeto igraqt.
    3.Predvaritelno da se znaqt temite varhy koito shte se provedat lekciiite za da ima pove4e vaprosi ot nas samite.
    p.s.Edna preporaka kam nas samite igra4i-da se postaraem pove4e zashtoto za tova koeto poly4ihme na seminara nie ne sme dali po4eti nishto ot sebesi kato igra.

10. nik0la

nik0la
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря ти за поста "Zografa". Страхотен пост нистина. :eek:

Много искам да прочета истории и видя снимки с епичните приключения на Чичо Весо. Ако дори и 1/2 от информацията, която достига до мен е вярна това трябва да е бил един наистина незабравим семинар.

Поздравления на Юлката, Диди и всички които са били свързани по някакъв начин с организацията на този event. Продължавайте все същия дух машини. :D

Последна редакция: 20 януари 2010
  11. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Който цъка 1к нл и не прави пунктуационни грешки е фрик аф нейчър ,или нещо се ебава с вас ахахха
    В търсене на секретарка сме ...понеже човек не може да разбира от всичко хахах ти трябва да ме видим мен как пиша.
    Радвам се че си се регнал най-накрая !

Последна редакция: 19 януари 2010
  12. nik0la

nik0la
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е аз имах регистрация в другия сайт. Надявам се да не сте се засегнали за градивната критика. ;)

Иначе идеята за секретарка е много добра. Можете да си вземете някоя женица за 500-600 лева на месец да проверява всичко, което пускате. Така нещата ще изглеждат още по-професионални. Разпратил съм сайта на някои хора. които си играят онлайн и са изключително доволни от community-то, което се е сформирало. Keep up the good work.

13. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Aide kole i tuka se zasi4ame :)

14. haemorrhage

haemorrhage
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    399
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1 :)

Огранизацията беше учудващо перфектна като за първо такова мероприятие. Наистина беше много готино да се запознаем с повечето грайндъри, които са ебати пичовете. За хотела какво да кажа, освен че мога да прекарам цяла седмица там без да излизам никъде - има предстатъчно спа развлчения.

п.п. не знам защо само огранизаторите почти се "расърдиха", че не сме задавали повече въпроси, тъй като лекциите предизвикваха повече екзистенциални въпроси и такива от по общ вид (3бет-а, кога къде как), които човек е хубавао сам да си зададе и да си отговори. И тук е времето специално да отлича лекцията на Юли, която разгледа аспектите от покера, които и аз самия смятам, че са може би са най-важната част от цялата схема. И не на последно място благодаря за хубаво прекараното време сред съмишленици и вярвам, че ще се повтори за в бъдеще.

15. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    #10 И ти имаш 3 пунктуационни грешки.. : ))

16. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +447 / 10 / -17
    Покер ръце:

Хаха, като почнем да се критикуваме за правописа на високо ниво ми е много забавно... нямаме си редактор, който да ни оправя новините, а аз съм просто момче от техникум - литературата и българският език ми бяха слаба черта:).

Така че, потребител "nik0la", моля те, ако си много напред с материала по български език, ми казвай грешките след всяка новина която пусна, а аз ще ги оправям.

Явно си доста навътре в нещата за да пуснеш такъв първи коментар с такъв първи ред. ;) Разбрахме ли се потребителю "nik0la"? :D

П.п И за да не съм изцяло офтопик ето една галерия във фейсбук където има доста снимки от семинара вече:
    http://www.facebook.com/#/album.php?aid=14917&id=1817517813&page=4

17. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
  18. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    А който няма facebook?

19. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    В момента upload-вам култовото клипче на синът на Джако. малко е лошо качеството, но пак се вижда за какво става въпрос :D

20. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце: