1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Внимание - рисков сайт - Stargames.net

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от gosuboy, 2 септември 2015.

1. gosuboy

gosuboy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    57
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте

Поиграх холдем в горепосочения сайт,и след като загубих няколко депозита,започнах да печеля.Реших да направя теглене и акаунта ми бе блокиран.На въпроса ми защо,отговора бе,че съм нарушил правилата им,без да обяснят конкретно.Ето го на английски:
    "the withdrawal you requested has been cancelled due to an infringement of our General Terms & Conditions on your part. You can view our General Terms & Conditions."
    Питах какво конкретно съм нарушил,и отговора бе,че информацията била секретна и не можели да ми я дадат.Дотук,ок,фалшиви сайтове вероятно бол,реших,че като пиша на регулатора - MGA(Malta Gaming Authority),нещата ще си дойдат на мястото.Но ми се наложи да чакам 1 месец,докато получа отговор от MGA,който бе следния:
    "In your specific case, the information was passed to the MGA and examined in detail so as to confirm the Operator’s explanation of events. From the Authority’s end, it was determined that the Operator acted in accordance to the regulations and Terms and Conditions.This information is of a sensitive nature and cannot be provided to the player as is your case."
    На български,пишат че сайта бил прав,но и те не можели да ми дадат информация,понеже била секретна.Т.е абсолютно същото обяснение,като от съпорта на сайта.
    Излиза,че могат да затворят,който акаунт си пожелаят,без да се обясняват,понеже информацията е секретна.
    Та,предупреждение към всички - внимавайте,ако решите да се пробвате в този сайт,играта на 50-100нл е много сладка,но шанса да не си видите парите май е доста голям.А ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация,и по някакъв начин си е разрешил проблема,моля да сподели какво е предприел.

Сподели страницата