1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Внимание, Propaganda Poker играчи!

Дискусия в 'Покер новини' започната от Admin, 7 октомври 2009.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:

Сигурно повечето от вас са получили вече mail и също SMS (шантава работа, докъде я докарахме) с акаунт и парола, които да ползвате на тази страница:

Ако бързате да играете или да си теглите парите е нужно да се логнете горе вдясно и ще ви излезе прозорец с две възможности - Accept (приеми) и Reject (откажи), отнася се до прехвърлянето на акаунта ви от PropagandaPoker към Betsafe.

При Accept (приемане) акаунта ви заедно с парите се прехвърля в Betsafe, веднага ще бъдете логнат в сайта им и ще видите парите си в перо "Залози". При желание може да изберете бонус (вариантите и бонус кодовете са описани на сайта на Betsafe), да свалите софта и да разцъкате. Отначало имате силен бонус до $2000, който е по-добър като възвръщане от добре познатото VIP loyalty на Propaganda. В добавка без никакви изваждания имате Cash is King, което е системата за лоялност в Betsafe.

Propaganda едва ли ще ни оставят на гола оферта, тези дни ще ни информират по-подробно дали и какви екстри ще има. Ние от grinders.bg също сме амбицирани да ви дадем причини да играете в онгейм през нас, с кеф :).

При Reject (отказ) ще трябва да си искате парите директно от PropagandaPoker, как ще става това и дали има някакви предимства пред теглене от Betsafe, не можем да ви кажем към този момент. Друг вариант разбира се е да изчакате малко, преди да изберете какво да правите.

2. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам много добро предчуствие за тази оферта .... дано се окаже вярно :) и да се запукваме

3. GoLf0NeTi

GoLf0NeTi
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А знае ли се вече къде трябва да опоменем към кой афилейт сме? Да прехвърламе ли средстава си от бетинга към покера като ползваме промоциите на Бетсейф или да изчакаме?

4. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    99% Афилиейтите са си същите за това не се притеснявай. Мисля, че след като си избереш бонус започва да тече ( а е наистина сочен ). За избиването имаш 60 дни. Въобще не е труден изплаща се след като се натрупат определените точки. Който иска да тегли трябва да депозира с желан от него метод, активира се и можеш да теглиш през него. Документи не е задължително да изпращаш изискват само в някои случаи, ако всичко ви е редовно най-вероятно всичко ще мине безпроблемно.

5. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не всички бонуси са за 60 дена, колкото е по голям, толкова по малко време имате.

6. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ок нека го напиша точно и ясно 25,75, 2000 $ долара бонус 30 дни. Другите са по 60 дни. Тоест най-използваните бонуси са по 60 дни.
    100% - са всички до 200 включително,
    200% - 500,1000, 2000 бонус.
    ВАЖНО!
    За класацията на бетсейф не може да се играе повече от 16 часа дневно декласират ви.
    Един редовен играч ще си е стандартно в топ 100 там наградите са над 133$ за месец. Не намирам класация за миналия месец, но като съпоставя с резултатите за този положението е идеално за взимане пари от класацията.

7. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако искаш да го напишеш точно, просто кажи колко рейк си направил и къде си в класацията..
    Какво значи редовен играч, от къде да знаем какви са ти резултатите за този?

8. chavko

chavko
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    198
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    nikade ne vidqh tablica s nagradi pi6e samo 4e parvite 200 vzimat pari no kolko vzimat ne mojah da razbera

9. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Точно под таблицата с наградите и никнеймовете има надпис, който е линк Prize structure Races. Загледай се точно под тях е сив. Цъкаш го и ти излиза наградната структура.

10. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ако някой не е сигурен за депозит бонуса, ако не се направят пълния брой точки в срок не се получава никаква част от него - или всичко или нищо. Така че е доста важно да се ориентираме горе долу колко точки се правят при долар наш рейк.

11. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Получих отговор от афф мениджъра на залата. Попитах го за състезанието през септември, каза ми само някви приблизително 12К точки ти гарантират място в топ 25 естествено всеки месец си зависи , това са около 500 $ + 650$ от лоялити програмата им. Трябва да се провери как вървят точките точно, но мисля, че доволно играещ 50нл играч над 100 часа месечно с мултитеблинх над 5 маси. Мисля, че може да ги направи.

12. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Е не бих казал че е лесно, това не са ли 3-4k рейк

13. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Дават точки само ако са взели рейк 10цента и нагоре, това е 2.1$ пот, това е да играеш 30нл и да отваряш 3.5бб, ако ти плати 1 пота става точно 2.1$, без да броим блиндовете.

ето 1 пик от предния път като играх онгейм, за тия ръце,рейк(не е реален, по малко съм платил, както знаем от статията на Зографа) и тоя статс имах 2035точки.
    http://img410.imageshack.us/img410/5448/0nngameee.jpg

14. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +428 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Искам да ви кажа, че всичко е наред с бетсейф и мигрирането - мигрирах, депозирах, теглих и всичко си е наред. Единствено да ви предупредия преди първо теглене вероятно ще ви поискат сканирана лична карта така че направо си я подгответе.

15. chavko

chavko
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    198
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Забелязах, че на 5 макс играчите всеки път са на различни места. И не знам как да си наглася ХЕМ статистикити да ми излизат на масите. Как сте решили този проблем?

16. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Отвяряш full ring маса, нагласяш си статистиките и след това даваш от table managera save positions, не съм сигурен дали вече е така, но преди така се оправяше пробвай

17. haemorrhage

haemorrhage
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    399
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    да така се прави, то си пише във FAQ-a, ама кой да чете.

18. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Проблема се решава малко сложно, на мен ми отне около час четене на форуми :). Понеже съм и на виста беше още по-сложно. В крайна сметка ми се наложи и да преинсталирам HEM защото пък ми изчезна част от менюто на самия хем.. На лично ще ти оставя скайпа си, да ми пишеш за да ти помогна, че трудно се описва точно как се прави всичко.

19. gyancho

gyancho
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Незнам кой какво чувство има,но искам да разбера кога ще си получим рейка и парите от бг рейса!Тоя бет сейф за нищо не става,мн е ригнато,сьппорта е пьлен боклук и софтуера не остава по-назад ... някой да ми пише лс защото ми писна да си чакам парите ...

20. SnoTTy

SnoTTy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Като има развитие по въпроса ще напишат хората, за сега нека да почакаме. +1 за мнението ти за Бетсейф!

Сподели страницата