1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

VIP програма

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от Admin, 12 юли 2011.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Нека внесем малко повече яснота относно вип програмата в PokerHost/Merge, защото не прилича на програмите на другите мрежи.

(10 точки = 1 usd рейк)

Добрата новина:
    За максимална облага от програмата (до 45% рейкбек) не е нужно да правите много рейк на месец, а да направите много рейк общо за "престоя" си в залата.
    За нивото ви няма значение колко точки обменяте и колко са ви останали в момента, единствено има значение общата сума точки която сте натрупали през живота си в залата. Изключение прави случаят, когато не играете повече от 60 дни, тогава ви се отнемат точки според колонката Decay в таблицата.

Дори да не правите кой знае колко много рейк месечно, ако сте лоялен на тази зала все един ден ще издрапате до големите нива където рейкбек еквивалентът достига до 45%. Неизхарчените точки ви се запазват за обмен по-нататък, така че може ако сметнете за добре да изчакате да достигнете по-големите нива с по-изгоден обмен.
    Лошата новина:
    Имате право на само 3 месечни смени на точки за точно определена сума, като на ниските нива на програмата заради това ограничение ще ви остават доста несменени точки. Точките остават за смяна по-нататък, когато достигнете по-високи нива във вип програмата.
    Примерно вижте ниво 10 high - направили сте между 1000 и 5000 долара рейк в залата, като може да е било в един единствен месец, а може и да е било резултат от няколко месеца игра. Това ви позволява да обменяте точки за пари подобно на 20% рейкбек, но може да получите само 3x $50 = $150 в рамките на един календарен месец. Останалите точки остават за смяна по-нататък. За щастие с времето неминуемо достигате по-добри нива като Q high (10к натрупан рейк в залата) и вече може да си купувате с точки до 3x $350 = $1050 на месец, а обмяната е като 35% рейкбек - $350 за всеки 10 000 точки ($1000 рейк)

Обобщение:
    Програмата всъщност е доста щедра за лоялни играчи, за болшинството е подобна а за някои дори малко по-добра от стария вариант с 35% рейкбек.

Но си иска да се запознаете с таблицата и да устискате първите 1-2-3 месеца, през които ще трупате на склад точки без да може да ги смените веднага.
    Знам, че не се започва изречение с "Но"

2. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
  3. platis

platis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Какво ще стане с бонуса 100 долара за 500 рейк? Ще важи ли за новите и за старите играчи?

4. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    За старите важи, за новите още не е измислено с какво да се замести

5. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Аз искам да питам, ако сега си направя рег и почна да играя през грайндърс в покерхост, освен тази програма за лоялност и депозит бонуса, ще взимам ли по $100 на всеки $500 рейкнати ?

6. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    днеска ме подсетиха че имам някви точки в пхост, ама съпорта казва, че тъй като съм на рб не мога да ги ползвам, по-рано просто като си на рб даваха по-малко точки и после си ги ползваш, та не могат ли да се ползват вече вярно или тоя просто не е в час, че съм виждал доста такива :)

7. vasskontii

vasskontii
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Поради това че сме на рб не може да ги обменяме за валчери!Но може да ги обърнеш в турнири!

8. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Един път може, един път не може, последно може ли или не може ?!

9. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За турнири може.

10. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    09.08'12, 21:21
    knockU0ut knockU0ut е офлайн

Покер ръце
    Хм да споделя ново инфо.След като пича над мен ми каза, че може да са ме метнали реших да пробвам пак.Първия път когато ми отказаха си писах с ''Joe'', а сега втория гледам ''Daniela'' и си викам ''я пък може да имам късмет с девойчето'' .Ясно ми е че това може да са само псевдоними, а не истинските им имена.Anyway.С Даниела всичко с тана и сега просто си чакам парите в кешиера .Чудя се само дали аз ги метнах, или те се опитаха да ме метнат първия път...

11. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Последните дни от мрежата обявиха, че премахват рейкбека и всички играчи ще бъдат прехвърлени на ВИП пгорамата. Тези, които са на рейкбек оферти ще бъдат прехвърлени в края на този месец (януари) и трябва да си изразходват точки до тогава, защото акаунтите ще бъдат занулени.

За тези, които са на ВИП програмата в мометна, няма да има промени.

12. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    GG за малките играчи..

13. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Крайно неприятно, сега ще трябва да си търся друга зала. Тая vip програма иска 5k $ рейк месечно, че да се равнява на рейкбака.

14. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    От Pokerhost ни увериха, че когато се разберат подробностите за вип програмата (може би няма да бъде същата като досега) веднага ще се помисли как офертата ни да остане толкова добра каквато е сега. Сами ме потърсиха да ми кажат това, имат голямо желание валюто да остане същото и да задържат играчите.

Важно е да си изхарчите точките наистина, като ви съветвам да ми пишете за да ви дам идеи - skype briiiz

15. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    В 2+2 виждам следната картинка за нова vip система
    Грозна работа ако е вярно, 35% да е максимумът.

16. BiGb1rD

BiGb1rD
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    162
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +22 / 0 / -1
    Покер ръце:
    От Февруари ли влиза новата програма?

17. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    дам

18. BetRaise

BetRaise
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hora kajete s kakvi metodi teglite pari ot Pokerhost . Predi malko govorih sus supporta i mi kazaha che veche ne moga da izpolzvam Moneybookers i mi predlojiha Neteller. Nqkakvi drugi metodi..?

19. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Извън България ли си?