1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

VIP на микро нива?

Дискусия в 'Unibet Poker' започната от Yafakata, 4 март 2011.

1. Yafakata

Yafakata
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, като нов играч в унибет се регнах с депозит бонус и започнах да цъкам на микронивата, главно heads-up 10+1 а от скоро и 20нл. Започнах началото на февруари и в края на месеца се свързах с чата, за да ги питам колко рейк съм генерирал за месеца и съответно колко VIP BONUS ще получа и отговора им беше че VIP BONUSA бил свързан с вип точките и че ако не съм направил 10000ВП за месеца, нямало да получа. Не знам дали момичето (весела) беше неинформирана или се е объркала, но при тези условия играта на микро нива се обезмисля. За месец февруари, при средно интензивна игра успях да направя около 1000 точки което по мои изчисления би трябвало да е около 300 Евро рейк (забелязах че за 1 Евро рейк което плащам при 10+1 hups ми дават към 3 вип точки) Изведнъж излиза че аз VIP BONUS няма как да взема освен ако не направя 10 пъти повече точки което на моите нива е невъзможно. Имам приятели, който цъкат на микро нива в унибет и на тях не са им сипали тея лайна дето ми ги изсипаха на мене и си получават VIP BONUS и един от тях ме посъветва да направя тема тук. Надявам се да има начин да си получа VIP BONUSA в противен случай забравям за унибет определено.

Последна редакция от модератор: 4 март 2011
  2. Forums

Forums
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако играеш само турнири ти дават приблизително по 2 точки за едно евро рейк, в зависимост от курса долар/евро за деня=> над 700 ВИП точко само от турнири със сигурност ти правят над 300 евро рейк, който е минималния за получаване на VIP BONUS!
    Ако обаче играеш предимно кеш печелиш точки и без да си направил рейк, единствено в зависимост от това дали си имал карти в текущата ръка и дали pot-a е стигнала 5 евро(25 евро цента рейк), т.е. може и да си стигнал 1000 точки, но да не си достигнал
    300 евро рейк и затова да не получаваш нищо. Съветвам те да се запишеш за VIP системата на Grinders и така ще знаеш колко рейк си направил. След като преминеш 300 евро и не ти изплатят VIP BONUS-пишеш на съпорта на Grinders!

P.S.
    Holdem manager,Poker tracker всяка една програма следи приблизително за направения рейк, макар че от Vip системата е най-точно.

Последна редакция от модератор: 4 март 2011
  3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Моля да не използвате думата с Р когато говорите за мрежата на прима.

4. Forums

Forums
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Point taken!