1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Видео от Varnatrader

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Admin, 29 януари 2012.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
  2. Varnatrader

Varnatrader
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здрасти Грайндери,

Сега видях този пост и се поизненадах че скромното ми видео е стигнало и до тук :)
    Ще ми е интересно да коментирате ръце и ситуации от видеото, тъй като предполагам има спорни отигравания (особено за играта характерна за 100НЛ), а в последващите части ще има още много спорни за самия мен ситуации.

Поздрави,

Слави

3. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Здравей Славен, изгледах видеото и не ми харесаха някои неща префлоп, ще спомена някои неща по спомен. Имаше много изгодни ситуации за 3бет на блъф или скуиз с КJoff, QJoff,AToff и други, от които ти не само не се възползва, но дори и не коментира. Фолдваш QJs от сб вс бутон срещу човек, който краде доста от бутона. Не отваряш А9оф и доста други добри ръце до колкото си спомням, например ТJоф от кътоф. Плащаш Ахс от сб на 2 пъти вс 2ма, като не 3бетваш понеже си извън позиция и създаваш перфектен спот за скуиз от бб. Точно защото си извън позиция трябва да скуизнеш или фолднеш, защото трудно ще извлечеш достатъчно валю ооп. Доста пъти отвори маргинални ръце от бутона, което не е зле но след това пропускаш да си сбтенеш или сухи бордове или бордове, на които имаш добро екуити като случая с К6 мисля, когато флопна гът шот и бек доор флъш, ако не се лъжа и чекна бихайнд флопа, добре е да отвориш но пост флоп не можеш да си в режим хит ор фолд с маргинални ръце. Пост флоп не ми хареса в някои ситуации хенд рийдинга ти или това, че не се опитваше да дадеш максимално точен рейндж на опонента. Извинявам се ако не съм точен в някоя от забележките си, но ги пиша по спомен. Като цяло стила ти е доста стегнат, което не е лошо, но аз съм привърженик на една идея по-отворената игра.
    Поздрави и късмет по масите! ;)

Последна редакция: 30 януари 2012
  4. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    416
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравей и от мен, изгледах двете части и аз и ми направи впечатление, че отваряш от бутона винаги 3бб.Аз не виждам много смисъл в това, освен, ако в блиндовете нямаш риби.
    Първото видео 4:12 4бетваш КК с пот копчето с което показваш, че си комитнат към ръката, 10:57 фолдна 33 от СО на 4-та маса така и не разбрах защо.
    Втората част 1:36 с JJ скуизваш до 11 извън позиция, което е малко, 4:58 ръката с 86s мисля, че кол е по-добре на флопа, 14:39 ръката с JTs, според мен асото на ривъра е добра карта, защото той играе всички аса и е много вероятно да му подобрява ръката.
    Това е от мен, ще се радвам, ако запишеш нещо и на 200NL.:)

5. HI1KI1

HI1KI1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    341
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Добро видео, Слави.
    Според мен грешките, ако е имало такива, са повече въпрос на стил на игра, а и в началото беше споменато, че ще се играе тайт.Тва че не се скуийзва Ахs например..Трябва ли?33 мисля, че нещо се разсея, аз до последно ги виждах 23о:]86s и аз предпочитам кол.Ако има изпуснати спотс за по-агресивна игра, предполагам се дължат и в някаква степен на турнирния стил на игра, в което не виждам нищо нередно.
    Относно размера на оупън рейз бтн - ако 3 е много защо не 2, ако блиндовете нямат колинг рейндж?Въпрос на предпочитание предполагам.
    С удоволствие ще гледам останалите части.

6. Zhivomir20

Zhivomir20
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    36
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За тези, които още не са видели останалите 4асти си ги има в youtube , просто ги няма ка4ени на сайта.

Сподели страницата