1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Верификация на сметка за теглене с Moneybookers,колко време?

Дискусия в 'Unibet Poker' започната от achoo, 11 април 2010.

1. achoo

achoo
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

в процес съм на верификация на унибет сметката си (във връзка с опит за теглене с Moneybookers), който стартира на 07 април(сряда) и етапа до където съм стигнал към 11.04.2010г в 23:00ч. е: "документите са изпратени към съответния отдел за рзглеждане(е-мейл уверение от унибет), като случаят е следния: изчезва ми moneybookers като метод за теглене, в следната ситуация: пускам на 06.04.2010г. вечерта да тегля чрез МБ и на 07.04.2010г по обяд проверявам дали има някакъв резултат, при което виждам, че като домайн съм записал @yaoo.com вместо @yahoo.com за мейла си.

Направих корекция в my account и след някакво време(по-малко от час) парите, които бях заявил за теглене бяха върнати в сметката ми, като при новия ми опит да ги изтегля опцията moneybookers отсъстваше. Писах на бг съпорта, но не получих отговор. Пробвах да депозирам с moneybookers и нямах никакви проблеми, но за теглене липсваше като възможност.

Писах на english съпорта и едновремено с това на Breeze(ангажира се да направи това, което е в неговите възможности и за разменените 6-7 лични съобщения, разбрах че нещата са в компетенцията на security отдела и english съпорта на унибет), като от тогава до днес аз съм изпратил следните документи: лична карта,принтскрийн на сметката си в moneybookers(профил+последни транзакции), принтскрийн на epay.bg акаунт( адрес+транзакции), шофьорска книжка,копие на документ от ЦКБ при верифициране на микросметката си в epay.bg(съдържащ данните ми от личната карта),копие от договор за издаването на виза електрон(отново данните от личната ми карта фигурират),а също и принтскрийн от онлайн банкирането ми в райфазенбанк(двете сметки, които са регистрирани и в moneybookers).Сумата, която се опитвам да изтегля е - 100НЛ гриндър на 6-7 маси в началото на сесия, с две думи смешна.

Телефонът ми за контакт в абсолютно всички документи е един и същ. Въпросът ми е, това обичайната практика ли е на унибет или е само частен случай при мен и колко време Ви е отнела тази верификация на повечето от Вас?

2. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На мен ми изиска верификация и отне максимум седмица. Смешното беше че първо ми преведоха парите в МБ и след това ми писаха мейл да се верифицирам за да ми ги преведат :):) Както и да, аз им пратих лична карта, МБ и толкоз. Важното за тях е да проверят адресната ти регистрация и метода ти на депозит. Споко всичко ще мине нормално.

3. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз бях депозирал с карта и после теглих към МБ. Искаха ми докс за всичко... за картата, за мен, за МБ ... пратих мейл със 10 скрийн шота и скана. Споко... всичко е ОК. Досадна процедура... но е в наша полза!

4. achoo

achoo
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    :) ок благодаря за инфото, значи нещата напредват, което е добре.

5. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Като ти видя аватара и се бъркам, мисля че е по-добре да го смениш .. :)

6. achoo

achoo
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    правим корекция :) моментално