1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Важно за AsyaPoker

Дискусия в 'Други покер зали' започната от GrindEN, 11 март 2016.

1. GrindEN

GrindEN
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    48
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Със съжаление ви уведомяваме, че AsyaPoker преустановява всякакви отношения със своите минали, настоящи и бъдещи играчи, които не са азиатци тоест, които нямат лични документи с азиатска самоличност.

Проверки и акаунт верификации ще има и тези, които не са се регистрирали с азиатски акаунт (документи) - горят!
    Накратко AsyaPoker ще работят единствено и ексклузивно само c играчи, които са на континента Азия.

Положихме усилия и се опитахме да постигнем някакво споразумение за частични изключения на новите им правила, но уви безуспешно.

Това, което успяхме да направим - реагирахме своевременно и се погрижихме за всички наши играчи и техните пари, които бяха по акаунтите.
    Ако някой все още не си е получил баланса или рейкбек за Февруари от Asya нека да се свърже с нас.

Играчите, които са играли през първите дни на Март също ще си получат рейкбека.

Тези играчи от Asya Poker, които все още на са си получили от нас акаунт балансите или рейбек за Февруари молим да се свържат с нас по имейл: grinders.vip@gmail.com или по скайп: grinderssupport

Всички нови промени в политиката на AsyaPoker и GG Network са в сила от началото на Март месец!

Последна редакция от модератор: 11 март 2016
  2. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Не искам да правя реклама. но определени сайтове предлагат услугата 'exotic asian wife'. Ще може ли да отворим акаунт на нейно(негово?) име ?

3. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Може да си вкараме тайландка на партия. На който му трябва акаунт за покер, на който му трябва за забавления, аз мога да се включа с процент колкото да ми мие чиниите и да ми прави масаж на дясното рамо, че ме наболява.

• Funny Funny x 1
  4. Lazio

Lazio
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Как мога да получа информация за новата азиатска зала?

5. PecataOG

PecataOG
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    127
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Добави ни в скайп: grinders.org.vip и ще ти бъде обяснено ;)

6. Lazio

Lazio
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    39
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Явно скайпа ми нещо не е наред, защото от два дена се опитвам да се свържа с вас...

7. PecataOG

PecataOG
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    127
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Опитай отново, вече ти е приета заявката в Скайп.

Сподели страницата