1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ваучери за ...

Дискусия в 'Общи приказки' започната от rEADy, 11 октомври 2012.

1. rEADy

rEADy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    812
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +62 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте, понеже все се каня да ходя на масаж и реших да google-на и да потърся кво що и случайно попаднах на сайтове, където предлагат ваучери с отстъпки не само за масажи, а също така и за храна, развлечения, почивки етс. Въпросът ми е някой пробвал ли е нещо подобно и ако някой може да ми предложи добро релакс студио за масаж?

За София става на въпрос.

Последна редакция: 11 октомври 2012
  2. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Препоръчвам ти да не се занимаваш с тези ваучери, тъй като повечето са просто, за да отмине номера и да си рекламират дадения продукт. Много повече внимание ще ти обърнат ако си отидеш в някое студио, сериозно, с доказани масажистки и повярвай ми, ще ти е много по-приятно и релаксиращо.

Зад Арена младост има един хотел - Холидей инн, масажистката хем че прави уникален масаж, хем е приятна жена. Поне когато съм ходил.

Иначе ако искаш докато ти правят масаж, да се чувстваш уникално спокоен, а и в ужасно красива обстановка, заради помещението и заради масажистката - препоръчвам голф игрището в Елин Пелин, там има спа център - след това ще търсиш ваучери за абонамент :)

3. rEADy

rEADy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    812
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +62 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Да , всъщност това ми е идеята за тези ваучери , дали цената отговаря на качеството и дали ако отида някъде и си платя нормална цена ще е същото както когато отида и с ваучер , дали няма да ми спестят някои процедури етс... Иначе видях в един сайт ваучери за хотела в Правец , а за там знам че спа-то е много добро.

4. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То реално няма разлика с ваучер или без, то ваучерите ги правят, за да си докарат клиенти, но според мен спа центрове, които са допуснали да използват услугата за групово пазаруване, значи имат някакъв проблем.. ;)

За Правец.. мисля, че има доста хора тук, които могат да ти отговорят. Не съм използвам масажите там, за да мога да ти бъда полезен.

5. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    329
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз съм си взимал доста, има и офертни има и такива които са супер зле :)
    Винаги сравнявай с цената на ваучера с реалната цена, понякога се оказва, че тя е по-ниска от тази на ваучера.

Вече за добри масажи нямам идея къде ги правят.

6. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Правец мега хипер яко място и всичко е на ниво. Пък и покерче след масажа може да поиграеш :) От утре почва Правец покер мастърс

Сподели страницата