1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Валидация на Акаунта

Дискусия в 'Unibet Poker' започната от reachert, 2 декември 2010.

1. reachert

reachert
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам доста голям проблем с тези глупаци от УиенБет.

Поискаха ми информация за да ми пуснат акаунта за покер не искаха да ми прехвърлят парите от майн акаунта в покера.

Пратих им копие от личната карта от пред и от зад.
    Пратих им копие от кредитната карта

И поради простата причина , че живея под наем от 2 месеца и все още нямам сметки не мога да валидирам адреса и никой не ми отговаря вече 24 часа.
    Пратил съм на 10 емайла и никой братче?

А все пак си ми взеха паричките и сега ако искам да си ги тегля трябва да си почакам 10 дни да ги взема и таксите от 2.5 до 5 евро никой не ми ги връща..

Как мога да се оправя с този проблем ?

2. kokalap

kokalap
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Отиди в банакта от която ти е картата и поискаи документ за данните на сметката ти, на него пише имената ти, аибана,адрес по лична карта и тн. Снимаш пращаш и си ОК:)

Успех

Последна редакция: 2 декември 2010
  3. aPoStolCH0

aPoStolCH0
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    144
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз се справих по различен начин с този проблем.Абонат на глобул съм, а те предлагат електронни фактури.Вземаш си такава правиш си я pfd формат и им я пращаш

4. reachert

reachert
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То проблема е , че адреса който съм написал няма как да взема електронна фактура .

Защото на него нищо не ми идва :)

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ами приятел, като цяло да пишеш адрес различен от този на личната ти карта не е много оферта където и да било..

6. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Предполагам , че нито адреса в банката, нито адреса при мобилния ти оператор, не е този на който живееш сега, освен ако не си сключил договорите в последните 2 месеца. Въпроса е защо не си си дал адреса на който се водиш че живееш по документи, а си дал адрес, който няма как да докажеш.

Сега ако е възможно си смени адреса в Унибет на този, който ти е на личната карта и в банката или мобилния оператор, където можеш да вземеш доказателство ИЛИ си направи банкова сметка някъде с новия адрес колкото да удостовериш адрес.

7. kokalap

kokalap
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Кофти, нова банкова сметка може и да не стане там искат адрес по лична карта. Пробвай някой приятел с фирма да ти издаде фактура за плащане с новия адрес или нещо подобно, гаранционна карта,някаква касова бележка да има адреса и името ти.

8. reachert

reachert
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да бе ясно еми то така го направих защото при регистрацията в ФулТилт нямах никакви проблеми с валидация и тем подобни и въобще не ми и хрумна , че ще се хванат да се заяждат за някакви глупости.

Пратих им 4 снимки на ИД и Креидтна карта и сметка как съм си платил интернета на новия адрес. Проблема е , че касовата бележка е само с ЕпайАЙДИ.

Ако и сега не стане мисля да хода в някой друг хост. Къде е по добре за начинаещи

9. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не са виновни те, а ти в случая. Всяка зала при верификация си има изискаване, което ти не изпълняваш. Ако няма как да удостовериш адреса си то и в другите зали няма да се получи.

10. reachert

reachert
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Приеха ми документите. Като им казах , че ще отида в друга зала клекнаха.
    Почвам след час.

Получих някакви смси , че имам бонус за залагане на мачове?Ако го изхарча ще провали ли бонуса ми към Покер играта?

Логнах се току що и имам 125 евро и мисля всиките да ги преместа към покера?Въпроса е дали ще имам допълнителен бонус от 100 евро при изиграни ръце и натрупани ВИП точки?

П.С.С Как може да се провери дали съм се регистрирал като хората и ще чакам рейкбек от гриндерс за Унибет?

Последна редакция: 2 декември 2010
  11. aPoStolCH0

aPoStolCH0
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    144
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Въпросните "проблеми" които ти създават са за да ти препазят акаунта от кражби така че вместо да се ядосваш просто разбери че това е добре за теб и парите ти са на сигурно място

Сподели страницата