1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Update и IPT San Remo

Дискусия в 'Обяви' започната от didi8bg, 17 април 2013.

1. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Както бях казал в миналата обява, тази година съм решил да играя доста турнири на живо.
    Ходих на 3 турнира от тогава, 1 в Румъния , 1 в Чехия ( Еурека ) и един в Испания ( Естрелас )
    Общи изиграх 5 турнира, 3 мейнивента и два сайдивент .
    В Румъния направих финална маса и завърших осми. В Чехия влязох в парите на майнивента, като след това си отпаднах стандартно AQs на KK, както направих и финална маса (9-то място ) на един от сайдивентите ( 15 човека бяха в парите, така че като цяло пак си беше мин кеш ).
    В Испания на майнивента си бъстнахме стандартно, но на сайдивента ( който беше 330 ри ентри и събра над 400 входа което си е sick life ) станах 12-ти. Можеше без проблем да си го шипна, тъй като бяха останали покъртително слаби играчи, но на един си му излезе флъша, а после и тилтнат чичо си ме събра с флъш срещу моя нътстрейт ( можеше и да си фолдна и да остана доста шорт де  )
    Равносметката от тези 5 турнира - 4 от тях в парите, а и финална маса. Много съм доволен и съм се понадъхал за още.
    Следващият турнир, който ми се иска да играя е небезизвестният http://www.pokerstarsipt.com/tournaments/sanremo1/ .
    Малко ми е над buy-ина, който съм си определил докато не постигна някакъв задоволителен резултат ( 1100 eu max buy in ) .
    Но пък се води за един от най-софт турнирите така, че с голямо удоволствие бих го играл.
    Поради тези причини пускам да продавам пакет отново ( мисля, че от последните пакети инвеститорите останаха доволни ).

Пакета включва :
    Майн ивент : 2200 eu
    СайдивентN1 : 1000 + 100eu
    СайдивентN2 : 900+90 eu
    Общо : 4290 eu

Турнирът е на малко неудобно място и пътните разходи са доста високи затова и слагам 15% маркъп.
    Така, че финалната сума на пакета е : 4950 eu

1% : 49.50 eu
    5% : 247,5 eu
    10% : 495 eu

Приемам МБ ( на лично ) и Покерстарс : DIDI8
    Ще играя турнира ако продам 60%.

2. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535