1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Уникален турнир

Дискусия в 'AdamevePoker - Revolution Gaming' започната от diantonio, 27 октомври 2011.

1. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте скъпи съфорумници :)

Искам да ви разкажа и същевременно да се похваля със страхотния турнир
    (450$ банка, 12$ вход турбо, 1к гарантирани, 180 човека, 6 макс , 18 платени) който изиграх тази вечер, не заради някакви уникални изяви и умения от моя страна - а по скоро заради нечовешкия късмет който извадих на 7-8 пъти.

Към средата на турнира реших да проверя 10Ко, като на флопа дойдоха 10 J 10, получих all-in, колвам - човека ми вади JJ... Търн -нищо , Ривър... 10 ! В играта сме ! :)

След няколко спада и връщания , оставаме 12 човека ( 2 маси) , като блиндовете ме изядоха и след 2-3 неуспешни опита за крадене и елиминиране на ниските стакове, останах на 2 ГОЛЕМИ БЛАЙНДА.. Точно навреме дойде А7, взех срещу двама, А8 - взех, КJ - пак. Въобще една уникална поредица, която ме изкачи на около третото място в турнира.

На стак около 95К с блайдове 2к/4к, МИ СПРЯ НЕТА, като след около 5 мин успях да вляза, за съжаление бях паднал по 60к,след което до 30к.... Отново последва силна серия - след която се озовах лице в лице с последния противник :)))

И двамата бяхме на стакове около 200к , с блиндове 5/10к , 10/15к - като след много обрати успях да го победя (370$) :)

Толкова динамичен турнир, с толкова неочакван край. Със сигурност получих доста помощ и от покер боговете :) /никога не ще се предадем

2. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    l0lz cool story bro