1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Турнири

Дискусия в 'Покер турнири и SnG' започната от Gurkoff, 4 септември 2012.

1. Gurkoff

Gurkoff
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Някой по опитен да подскаже към коя зала да се насоча за турнири, че направих лека грешка като исках да ми локнат акаунта в 888.. незнаех че минималния срок е полувин година.Другаде досега не съм играл турнири освен ПокерХост - но за там имам чувството че трябва да имаш поне 2к банка, 10$-20$ турнирите са малко, повечето са нагоре са 30$ рибай/аддон ++

2. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    329
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    не става ли в LuckyAce?

3. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    старс.ФР

4. Gurkoff

Gurkoff
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    не .. като си локнеш в лъки веднага ти блокват и 888 , или обратно - голям ташак.. трябва да се регна през някой от мойте фрта но не съм сигурен дали ше стане с друг рег през същия лаптоп.. и дали няма да душат пак :(

5. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Трябва да избереш не една, а няколко зали. Харесай си няколко турнира и ги играй само тях, всеки ден и резултатите няма да закъснеят (ако си подготвен разбира се). Инстални си няколко зали и следи какви турнири има една седмица и мачкай след това. успех

6. Gurkoff

Gurkoff
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това могат да си го позволят хората които имат солидна сума пари.. при положение че се опитвам да спазвам стриктен мениджмънт 2% от банкрола за турнир.. и сплитна парите по 2-3 зали , ще изглежда 300/300/300 да кажем - това не стига и за 10 доларови турнири :)

7. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Еми ти като сплитнеш банката, не е нужно всяка банка в отделните сайтове да ти отговаря на изискването :) , защото се гледа сумарната банка, а не за всеки сайт :)

8. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Освен тва 2 % за турнир не са стриктен банкрол мениджмънт,в момента ползвам толкова за кеш игрите,1% звучи добре - тоест 10$ турнир,като можеш ги миксираш с такива с по-малък вход,мисля че не е проблем от време на време да играеш с малко по-висок вход,ако са с добра структура,но гледай средния вход да ти се пада около 9$ - 1 %

Сподели страницата