1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Събитие Турнир с $500 добавени в BWIN

Дискусия в 'Покер новини' започната от Mariya, 11 септември 2018.

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,480
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +813 / 10 / -26
    Покер ръце:
    turnir_sept_800x229.png

Тази седмица може да играете в $500 турнир за наши играчи в залата на Bwin.

Той ще се проведе на 15-ти септември от 21 часа. Вход - $1.

Наградният фонд представлява $500 добавени под формата на турнирни билети за MILLIONS Online. В тази промоция може да се борите за своя дял от $20,000,000 гарантирани.

Поради промяна в общите правила на мрежата няма възможност занапред да се провеждат традиционните фрийроли, оттам и промяната на формата в турнир със символичен вход от $1.

Играчите в $500 турнира стартират с 3000 чипа, а нивата са 5-минутни. Участниците имат възможност и за късна регистрация – 1 час след старта на събитието.

За да играете в $500 турнира за наши играчи, трябва да си отворите сметка през нас през ТОЗИ ЛИНК. Играчите със стари акаунти в залата, трябва да ни пишат за повече информация.

Турнирът е в лобито на Bwin: Турнири –> Restricted –> $500 Igrach.com Tourney.

2. DveLicA

DveLicA
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здрасти, не можах да се регистрирам за турнира. Пишеше ми че не съм поканен.До момента се регистрирах успешно в фрийрола за 500$. Забелязвам че и тук в акаунта ми че не ми отчита никакъв напревен рейк. Възможно ли е да има проблем с регистрацията ми?

3. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,480
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +813 / 10 / -26
    Покер ръце:
    Здрасти, пиши ми на лични.