1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся треньор(ментор) за MidStakes+ Mission(MS+M) 6max NLHE...

Дискусия в 'Обяви' започната от achoo, 14 декември 2010.

1. achoo

achoo
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Играя NLHE от септември 2009г., като за този период имам 130к ръце на 25НЛ, около 110к ръце на 10НЛ и около 25к ръце на 50НЛ в различни зали, като сумарния резултат е леко положителен, но близък до нулата. С течение на времето и нарастващия ми интерес към играта, и на база следващо изложените факти, търся треньор(ментор), с помощта на когото да успея да реализирам целта си, за да продължа нагоре. Във времето до средата на 2011г. ми предстои вземане на последни 3 изпита и дипломиране в магистърската ми степен, след което взависимост от изпълнението на (MS+M), равносметка и….(само Господ знае :)). Ето и конкретика относно самата мисия: Цел(минимум) - достигане на 200НЛ ( най-вече като ниво на мислене) с минимум 50 BI. Инвестиция: минимум 1000ч. чисто игрово време(анализ и обучение не се включват в този интервал) за периода до 01.07.2011г. Начален капитал: 50НЛ с 50BI. Старт на мисията – надявам се не по-късно от 5.01.2011г. В София съм поне до средата на годината! На разположение съм за обсъждане на всичко!
    Контакт: skype: mihaylov_vw mail: mihaylov_vw@yahoo.com

Сподели страницата