1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся Стейкър - $100

Дискусия в 'Обяви' започната от xdgvekv, 21 декември 2014.

1. xdgvekv

xdgvekv
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    742
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Здравейте,

Казвам се Георги. Някои от вас ме познават лично от живота, с други сме се виждали на покер семинара във Велинград преди 5 години.

Поради ред причини ми се наложи да си изтегля банкрола от активна игра и да го вложа другаде. Сега нямам пари в покер акаунта ми, но ми се иска да поразцъкам.

Справям се добре в играта, най-много обичам да играя турнири. Залагам на постфлоп играта и солиден hand-reading - основно експлоатативно, вариативно, EV-max LAG (доколкото е възможно). Правил съм тук-таме първи и втори места по евенти със скромен бай-ин $3.3 6-макс и $4.4 4-макс в покерстарс. Преди известно време играх неделната буря в покерстарс с $11 вход и спечелих $200, на 100-тно място някъде. Играта ми е с около 20%+ in the money. Играя без HUD.

Търся около $100, за да играя днес в неделната буря, както и евентуално да диверсифицирам с няколко други по-малки участия. Целта ми е да поиграя по празниците (1-2 седмици) и междувременно да спечеля някой и друг лев. Неделната буря обикновено събира около $300-400к награден фонд с първо място $30к+

Предлагам при успех да възстановя вложената сума на стейкъра + приличен % от печалбата.

За да имате представа как играя понякога:
    http://grinders.org/bg/forums/showthread.php?t=62938

2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    E не, това вече Wissy няма да го преглътне :D

Последна редакция: 21 декември 2014
  3. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    pure gold

GL

4. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Какъв процент предлагаш ако вземеш 30К гущера?

5. xdgvekv

xdgvekv
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    742
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Благодаря за проявения интерес. Моля, за детайли пишете на лично.

6. thefan

thefan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Обещаваща тема.

Харесва ми начина по който ни дава представа за играта си, напълно достатъчен и убедителен за човек да си даде цялата банка.
    Евала!

7. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

TYKA OLIGOFRENITE STAVAT VSE PO GOLEMI :D:D:D:D. AMA SHTOM ISKA DA PRAZCUKA MALKO ZA FUNA NQMA LOSHO :D Pari na vqtura vsichki sme xvurlqli kakvo sa 100$. Kofti 4e % ne se utochnqva no vupreki vsichko mislq 1$ da iznvestiram demek 1% da kupq ako ima takava vuzmojnost.... Prosto iskam da uchastvam v tozi zabaven steik !.

8. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    P.S Bazikam se be.... da ne si pomisli 4e verno 1$ shti dam ? hhaahhahahahahahahahahaahhahahahaha

9. scared

scared
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    443
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +13 / 0 / -1
    Покер ръце:
    hahahahaahhahahahahahahaa

10. TeodorKAMATA

TeodorKAMATA
    Expand Collapse
    True Detective

Съобщения:
    105
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Какво ви става бе хора??
    Имам чувството, че всички теми за стейк са или скам или някой търси да си направи кефа с чуждите парички.
    Същия успех щеше да имаш ако само беше написал:
    "Търся стейк до $100,днес."
    Не мислиш ли,че хората,които биха искали да инвестират в това ги интересуват повече неща? Например:
    - Никове в покерстарс или др зали?
    - Кои турнири мислиш да играеш??До тук чухме само за Бурята,ама тя е $11 другото къде отива?
    - Какви проценти мислиш да пуснеш на инвеститорите в случай на печалба?от сега ти казвам,че сделка без мейк ъп,в която инвеститорите поемат 100% от сумата,повече от 80/20 в тяхна полза няма да получиш ... даже и това е много.
    - Предишни успехи в кеш или турнири?
    - Има ли някой да гарантира за това,че няма да ни откраднеш парите?

11. TeodorKAMATA

TeodorKAMATA
    Expand Collapse
    True Detective

Съобщения:
    105
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Обикновено когато си скъсан,ама ти се разцъква,ти пишеш на хората,а не те на тебе.

12. xdgvekv

xdgvekv
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    742
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Според мен нивото на диалог като цяло дотук е доста ниско. Не съм писал, за да се отнасяте така снизходително. Имайте малко мярка.

13. Tumbleweed

Tumbleweed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    517
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +86 / 4 / -3
    Покер ръце:
    Коледа идва ще помогна на момчето да ви разваля сейра

14. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Остави ги тия са от наглите, дай си мб ще ти пусна и за милиона 215 пак шипнеш ли искам само 1%

15. xdgvekv

xdgvekv
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    742
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Тъй като Теодор Камата явно се е изявил като детектив при борбата с измамите в този форум, ще отговоря на някои от въпросите. Отбелязвам за протокола, че сарказмът намалява нивото на signal-to-noise ratio, и излишно затруднява комуникацията.

Пуснал съм обявата лично, от свое име и не представлявам какъвто и да било колектив, още по-малко от тип "the zerg overmind'. Не принадлежа към каквато и да било имплицитна категория, представляваща grinders.org meme.

Като имаш - подаваш жалба в икономическа полиция и финансово разузнаване, а не правиш спекулации с доброто ми име. За правенето на кеф - това е гарантирано, но без да влагам цинизъм.

Мисля, но който го интересува - да пита на лично. Преговорите ги водя индивидуално, с отделни личности.

Тъй като на няколко пъти беше проявено отношение от тип "селско кафене", хубаво се запознайте с обичаите при преговори. http://www.bg-pravo.com/2010/01/4_24.html
    http://bg.wikipedia.org/wiki/Клевета
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ignorantia_juris_non_excusat

Последна редакция: 21 декември 2014
  16. TeodorKAMATA

TeodorKAMATA
    Expand Collapse
    True Detective

Съобщения:
    105
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Не съм никакъв детектив,просто редовно преглеждам форума и като изпадне добра оферта,която ми е по джоба - инвестирам.В последно време всички оферти са абсурдни("Ви" обобщава всички търсещи стейк преди теб и теб включително).

Имам чувството,че моето разбиране за покера и сделките около него и твоето такова са безкрайно отдалечени едно от друго.Ето защо ти пожелавам успех и спирам да ти спамя темата.

17. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам цяло 200$ - имаш ли да ми върнеш?

18. xdgvekv

xdgvekv
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    742
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Хубаво правиш. Въпросът, който поставям, е че отговорността, която нося, е за моите и само моите действия и нямам отношение към трети лица.

Моите разбирания са, че предметът и формата на каквито и да било договори са свободни.

19. Peio

Peio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    182
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Давайте му бързо 100-ка, че с такива правни познания току-виж ви осъдил после за повече :D

20. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Kakvi pravni poznaniq toq ako imashe 2grama pardon 0.5grama mozuk nqmashe da prosi za 100$ po vuzmojno nai smeshniq nachin. Ako imashe neshto v pipeto da se e xvanal v nqkoq advokatska kantora. Moita advokatka 500leva mi zima za dobro utro, a toq 100$ nqma :D

Сподели страницата