1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся стейк за 20НЛ

Дискусия в 'Обяви' започната от Danger, 7 март 2013.

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.
  1. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте, за тези които не ме познават казвам се Стоян Нанков на 22 години съм от Орешак. Занимавам се с покер професионално от година и половина. Играл съм на нива до 50НЛ, 50ПЛО, 50ХУ , играл съм и доста МТТ с вход между 5-20$, като най-добри резултати имах на Холдема 6макс и МТТ, където е и най сериозното количество, което съм вкарал.

Причината, поради която търся стейк е, че ми се наложи да изтегля значителна сума от покер банката си поради лични причини и след това не разпределих правилно останалата част. Като добавим и лошата серия и се оказах с изключително малка банка.

Стейка, който търся е за 20нл като точните параметри по сделката съм склонен да ги договоря с този, който прояви интерес.

Искам да знаете за мен, че разполагам с много свободно време, което ще инвестирам изцяло в покера. Имам и доста опит в цикленето на много часове на ден, така че количеството което ще вкарвам на месец ще е сериозно.

Не съм се допитал до никой от форума за гаранти, но съм сигурен, че тези които ме познават могат да потвърдят за сериозността и коректността ми.

За съжаление преинсталирах преди 2 месеца и графиките, които мога да представя са по стари, но ако някой прояви интерес ще му ги пратя. Само като пример поствам линк към темата за брагване където съм поствал графика от 20НЛ преди година:

http://grinders.org/bg/forums/showthread.php?t=15147&page=48

Ако някой проявява интерес, нека се свърже с мен по скайп: d_a_n_g_e_r-m или на лично тук във форума.

2. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Намерих инвеститор може да изтриете темата