1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся спонсор за 20НЛ

Дискусия в 'Обяви' започната от Queen, 13 октомври 2010.

1. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте!

Тая година започнах да играя полупрофесионално покер (на нивото на 2ра работа, а не като хоби) и за 3 месеца успях да стигна от 10НЛ до 50НЛ с шотове на 100НЛ. Играех средно по 30к ръце на месец(фул ринг), като февруари дори стигнах 60к ръце. Проблеми от лично и професионално естество с титулярната работа успяха да ме тилтнат и развалят играта ми и играх 2-3 месеца доста под нивото си, освен това се наложи да тегля огромни (за банката ми) суми, понеже останах безработен. Така стопих банката си и се наложи отново да се върна на долните нива, за да спазя БМ. Наложи се да се върна на 10НЛ!! , където всичко потръгна пак нагоре, до момента в който не качих на 20НЛ. Проблема тук е, че ръннах за няколко сесии много лошо. Само за сравнение: поледните ми 2 сесии, за 2к ръце съм 10БИ под ЕВ!! и се налага пак да слизам на 10НЛ. Не е проблем да го направя, при мен не опира до гордост на кое ниво играеш, но имам бонуси , които искам да избия, пък на долното ниво ще ми е почти невъможно.
    Играя в Онгейм - скин Eurobet (5 макс) и системата е следната(за който не я знае):в зависимост колко рейк правиш на месец, то следващия месец ти се полагат определени бонуси, които първо трябва да си ги купиш с покер точките натрупани от предния месец и после да ги избиеш с определен брой натрупан рейк. Покер точките се акумулират също от натрупан рейк. Този месец успях да си купя само дребните бонуси и не ми останаха покер точки да купя големите и ще е трудно да го направя на долното ниво. За това искам да играя на 20НЛ, а не на 10НЛ - защото точки се трупат 2 пъти по-бързо. За тази цел търся някой да ме спонсорира със сума от рода на 300$, за да имам поне 30БИ на 20НЛ. Дори да продължи лошият рън - да имам резерва зад гърба си.
    Никога не съм спонсорирал никого, нито пък някой мен , така че не знам какви са условията на офертите. Ако някой има предложение, с радост ще го обсъдим! ;)

П.С.: За разплащане ползвам МБ.

Последна редакция: 13 октомври 2010
  2. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +64 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Ахаха същата съдва имам и аз :) само че не съм се тилтнал след като загубих титулярната си работа а просто си похарчих цялата банка за какво ли не :) сега съм на 10нл и за 20К съм 30 бай-ина под ЕВ !! супер посрещане ми направи бос медия :))))

3. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    s tova trqbvashe da zapochnesh :D:D:D

4. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    получих вече 2 предложения, за които благодаря!

Сподели страницата