1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся си "офис"

Дискусия в 'Обяви' започната от alabala, 4 февруари 2012.

1. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    ОК, не знам накъде ще поеме тази тема, но винаги може да изскочи някоя добра идея.

Поради различни събития от личен характер, имам нужда от помещение, в което да грайндя. Сегашният ми апартамент отесня и трябва да изнеса работния си кът. От известно време следя обявите за офиси по разните сайтове и бих казал, че ситуацията е трагична. Нямам желание да прекарвам 4-5 часа на ден на някакво мизерно място, затова имам следната идея.

Предлагам да си разделим с някой един едностаен грайнд апартамент. Идеята е в него да не се живее, а да се използва като мъжка бърлога, в която да можем да ходим, за да вършим работа. Разбира се, екстра забавления за разпускане от грайнда се подразбират. Има Европейско това лято, аз винаги съм навит за алкохолни забави, а и съм склонен да допринеса за обстановката с една нова PS 3-ка ;)

Защо предлагам да си поделя бърлогата с някой? Ами, на първо място, доста е скучно да обитаваш сам подобно място. Смятам, че ако сме двама дневният грайнд ще бъде по-забавен, а и може да се получи добър тандем за пиянски забавления. Второ, когато си поделим наема на две ще можем да си позволим нещо по-луксозно. Имам предвид нещо такова:

http://www.imoti.net/naem-ednostaen-apartament-sofia-krasno-selo--anno1992747.html

Ако забелязвате, апартаментът няма обособена спалня, защото няма да трябва. Но всичко друго изглежда доста добре.

Какви са предимствата да делите грайнд бърлога с мен? Ако не се сещате, значи не сте подходящи за офертата ;)

Изискванията ми са да бъде в района на Лагера, Белите Брези, Красно село, Борово или Хиподрума, за да мога да ходя пеша до там от нас, когато пожелая и най-вече да не си губя времето в задръствания. Също така, бих желал човекът да бъде сериозен и да се хване на хорото поне за 6 месеца, а не примерно лятото да реши, че ще ходи да грайндва на морето.

Приемам и други идеи относно как бих могъл да си организирам ново работно място. Ако някой има свободно местенце за мен в изброените квартали, можем да се договорим нещо. ПЛО коучингът ще бъде бонус ;)

Последна редакция: 4 февруари 2012
  2. JUSTTLT1

JUSTTLT1
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравей Антчев,
    предложението ти звучи доста интересно и бих се радвал да се чуем по телефон или скайп и да поговорим малко повече за него.

Поздрави - Наско

3. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    snap, ако бях от сф ;)

4. speedup2

speedup2
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здрасти,
    заинтересован съм от офертата, още повече като PLO играч и като човек, който има "нещо като офис" в момента, но предпочитам нещо по-добро.

Много успехи тази година,
    Лъчо

5. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Не съм от София, но когато живеех там сигурно щях да бъда заинтересуван. Та в главата ми веднага се формира въпроса "Пушач ли си?" Може да го напишеш за инфо на твоите кандидат-съквартиранти в случай, че и някой друг се интересува.

6. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Не съм пушач, няма да се пуши на въпросното място.

Сподели страницата