1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся ментор

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Inkaso, 29 юни 2010.

1. Inkaso

Inkaso
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, търся ментор предимно за cash но може и Sit&GO .Не разполагам с ХЕМ .Залата няма значение по избор на ментора.Имам средни успехи според мен в MTT за тях мога да потвърдя с снимков материал.Ще съм много благодарен на отзовалите се.
    Скайп за връзка InKaSo69.Мерси предварително

2. Askalante

Askalante
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    85
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Няма как да не наблегна на изречението с благодарността...
    Преведох на въпросния човек 100евро, тъй като каза че няма никаква банка, казах му какви Sit&GO да играе и как да играе, обаче той се преместил на кеш да цъка, изпукал парите и от 2 дена не си пуска скайп.
    И днес като го потърсих по телефона ми казва, че щял да ми ги върне след 3-4 месеца, не че се надявам, ама да видим.
    Сега седя и си се чуда как на непознат така ще му дам пари, и то без наблюдение, ама изгорях, поне да си науча урока.
    Та ако някой друг тръгне да се подлъже така да си има едно наум.
    А и не би било лошо такива обяви някак си да се филтрират.
    Ама поне момчето се наиграло за моя сметка, то не е луд тоя де яде зелника.
    Пък ако наистина ги върне ще пиша пак тук и ще благодаря и аз за отзоваването.

3. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    WTF! Ти си луд да стейкнеш така непознат човек...аз не вярвам някой за без пари да ме коучва, камоли да ме стейкне и то без да ме познава. Честно не знаех че има толкова услужливи хора като теб :) Наистина кофти, че човека те е изпържил така...само ме убеждава че неблагодарността на някой хора няма граници...

Последна редакция: 4 юли 2010
  4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Може и да ме псуваш за това което ще кажа, но ти сам си си виновен !
    Нправо не мога да повярвам, че си го направил. Същата работа обаче съм и аз и проблема е, че колкото повече имам толкова по лесно давам, бих дал пари на някой за лекарства ако няма, но да дам пари на един непознат комарджия е най глупавото нещо на света.

Едно нещо съм научил от живота и то е, че когато направиш нещо добро то няма да ти се върне, но не е нужно да ти се връща добро, за да правиш добро. Лошото обаче е да правиш добро и да ти се случват лоши неща, за съжаление това не е просто единичен случай, познавам хора които са толкова добри и цял живот само се раздават и когато видиш такъв човек смачкан от съдбата - било здравословни проблеми, разбити семейства и всичко най лошо, което може да се случи на човек, то тогава си задаваш въпроса това справедливо ли е.

Спраеведливо ли е един лош човек които, краде, убива и извършва всичките най лоши неща, които могат да се извършат и са заклеймени от библията и този човек да живее щастливо, а друг който на мравката път прави, да бъде смачкан от съдбата. Разбира се сега веднага ще получа контра, че тези хора рано или късно биват наказани и да някои от тях си отиват с куршум в главата (нещо доста често срещано в България), но кое е по лошо - да бесиш и колиш и да живееш безгрижно, но сравнително кратко или да се раздаващ цял живот и да страдаш и/или умреш в агония от някоя болест или нелеп инцидент.

Разбира се аз съм си вярващ, но понякога ми е трудно да си отговоря на въпроса - Защо . Все пак съм склонен да вярвам, че лошите дела наистина рано или късно се наказват, примерите за това са прекалено много, но пък не мога да си обесня защо има толкова много страдащи добри хора.

И преди съм го казвал и сега пак ще го кажа - Живота е един голям хуй, въпроса е кой как ще си го намести, за да му е удобно :p

5. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Преведи и на мен 100 евро - обещавам че ще ти върна половината (да не си набутан много). Има кой да гарантира за мен!

Иначе... това ми се струва на leveling.

Христо... there is no justice and there is nothing you can do about it!

Последна редакция: 4 юли 2010
  6. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    416
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това да учиш някой как да играе добре, но и да му дадеш пари без да го познаваш е лудост.:confused:
    Аз лично не вярвам да ти ги върне, а може и да си ги е изтеглил и да си пие някъде биричката за твоя сметка.И като ги свърши ще се регне с друг ник из форумите и ще чака поредния наивник с добро сърце да го стейкне и той да си ги дръпне!:mad:

7. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Май сте забравили "усмивката" :D

8. sirtoni

sirtoni
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    499
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

Само обърни внимание как се е кръстил Инкасо хахахаха !!!
    Няма как да му се сърдиш сам си си виновен !!!!

9. Shany

Shany
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Току виж човека си ги върнал с лихвите.

10. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    хахаха

11. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз го знаех какув е от IRC, но си мислих, че се е променил и е нов човек вече. Скоро му пратих пари да играе 2 и 5 евро снг и от тогава го чух само веднъж понеже ме добави в общ чат с всичките си абонати и написах там, че има да ми дава пари. Беше написал, че ще ме потърси след 1 седмица да ми ги върне и от тогава до сега, сигурно 3 месеца не съм го чул ;]

12. sirtoni

sirtoni
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    499
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ле леееееееее тоя вярно е от ИНКАСОТО !!!!! Ххахахахахахахаххах

13. Askalante

Askalante
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    85
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Silver ами да беше казал по-рано.
    Аз пък не съжелявам, по добре сега с малко и да се науча отколко след време да гръмна яко.
    А такива като тоя пич си е жалко за тях, нямат никакво развитие в никаква насока и се самоигнорират.
    Hristo82 ахахахаха ицачееееееее чаках твоя коментар, ахахах и в скайп ще му ударим обсъждане не става иначе.
    Аз ще ти отговоря на въпроса Защо?!?----- защото човек трябва да се научи като дава, да не чака да получава, както се казва в твоята библия - "Едната ръка да не знае какво прави другата", тоест като даваш да не чакаш да получаваш. Можел си да дадеш, дал си, не чакай награда, но и не се оставяй да те мамят и тъпчат, учиш се от грешките си. Всичкия яд идва от очакванията и като не съвпаднат със случващото се седиш като прани гащи, а като съвпаднат си големата работа. А доброто се награждава с лошо да можеш да растеш и да израстваш, не като тази бедна душа струваща 100евро, ахаха иначе верно ника му приляга, разбихте с коментарите. А когато човек израстне достатъчно спира да дели нещата на лошо и добро, те са просто относително понятие.
    Заради теб и аз кво дълго писах ей.

14. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аве като видя някакви с по 1 Мнение.... и някакси....
    То вярно че се почава от някъде...ама чак пък с това!

15. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Askalante става дума за друг човек, този който EasyGame спомена. По известен като усмивката, освен ако инкасо не е усмивката

16. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    usmifkata e pi4 :) i na men vinagi mi e kazval, 4e 6te mi gi vyrne, no az ne sym mu vqrval nikoga, taka 4e ne sym ostaval razo4arovan ot nego :D

Сподели страницата