1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся Coaching

Дискусия в 'Обяви' започната от PERRINS, 26 януари 2011.

1. PERRINS

PERRINS
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Привет !
    Търся Треньор ( ментор ) които да ми помогне с cash играта. Играя покер малко повече от 1 година като предимно снг , турнири. От тази година реших да се занимавам по сериозно с cash игрите. Но понеже нямам голям опит реших да си потърся треньор които срещу % от очакваната печалба да помага с играта, това което очаквам от него е да правим, Сесии с team виевер, Да анализира ръце , ако може да помага с видео книги материяли (не задължително последното ) Целта е да стигнеме поне 50 НЛ :) И треньора трябва да бие поне този лимит, моля да не ми пишат несериозни хора които играят 10-20 нл и се чудят как да изкарат лесни пари.
    Забравих да спомена... Стартирам на 10НЛ с 50 buy ина . За които има интерес може да постне в темата или да прати скъпе на ЛС да се разберем......
    Почвам на 5 ти февруари дано намеря човек до тогава.

2. kaweeo

kaweeo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    150
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Има подфорум "coaching", разгледай офертата си струва, а и менторите са познати на всички и реномирани. Трудно ще намериш някой с % от профита на 10нл, повечето взимат конкретна сума на урок/ци.
    Поздрави.

3. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Имаш малко постове така че никои няма да може да ти прати лично съобщение :)
    По добре ти си остави скаип или нещо за свързване все пак ти търсиш нещо :)

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +438 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Перинс горе в менютата има коучинг меню с подробности за коучинг програмата, още подробности ако се заинтересоваш на мейла.:)

5. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    здрасти, аз мога да ти помогна с играта специално за нл20 ако искаш ме намери в скайп - jorgata

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +438 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Тук е редно да кажа, че след като има оферта от нашият сайт за коучване мисля, че всякакви други подобни оферти ще са в разрез с някакви етични правила. За това да няма сърдити ако изчезне някое тема или мнение:).

7. Jorga

Jorga
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    308
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Зозо, в случая не отправям фиксирана оферта, а става въпрос за съпорт и обсъждане на ръце.

Поздрави :)

Последна редакция: 26 януари 2011
  8. PERRINS

PERRINS
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0