1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся бюро

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от Bighazelnut, 20 август 2013.

1. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Търся нещо такова в България: http://www.amazon.com/South-Shore-A..._m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1Y1JDH5BKEHT2YNRABE6

Досега попрегледах в Практикер и на други подобни места, но не намерих нищо подходящо до 200 лева. Някои ако може да помогне, търся с точно наподобяващо на това.

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Размерите ги има показани на едната снимка и ако си по сръчен - можеш да си поръчаш дъските и да си го сглобиш.

Иначе това е доста подобно -> цък

3. Monk

Monk
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    92
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 0 / -2
    Покер ръце:
    всяка фирма за мебели може да ти го направи по снимката с размерите. Обиколи 4-5 фирми , за да видиш къде е най- изгодно (цена, срок на изработка)

4. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +358 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Ама няма да е до 200 лева :)

5. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Може и да се намери до 200лв , но тези бюра са много некачествени. Аз си поръчах маса, на която да играя по мои размери, на дърводелец. Цената беше същата както подобни маси в Практикер и Метро, но нямаше нищо общо с картонените им боклуци. Човекът я направи от масивно дърво, яки сглобки и т.н.
    Намери някой читав, който да работи за себе си. Дай снимка и размери и ще си доволен.

6. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Аз си мисля за конструкция от стоманени профили примерно 40x40x3 или дори 50x50x3, плотът отгоре според финансовите възможности масив или някаква плоскост... Ще стане тежко, но ще е супер стабилно и няма да има помръдване и скърцане, нито деформации с времето :))

7. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз съм твърдо за по поръчка, но трябва да си измислиш много добре детайлите. Кое, как, къде и т.н. Малко по-скъпо ще излезе, но ще е по-качествено и по-функционално. Една плоскост ще стигне за едно бюро, а те варират от 40 до към 100 лв. Може при по непретенциозно решение да се вместиш и в 200 лв. Само за справка - най-обикновенна ракла си поръчах тия дни да ми направят за 150 лв.

Сподели страницата