1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търся "бизнес" партньор

Дискусия в 'Обяви' започната от zxc, 19 януари 2011.

1. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря!

Последна редакция: 19 януари 2011
  2. fakiranp

fakiranp
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -1
    Покер ръце:
    имаш кинта за нов лаптоп,а нямаш 30 леа за покеро

3. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    според теб тези който изтеглих .. къде отидоха? :)

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Много странно. Всички пари и изтеглил без 20$ за лаптоп. Как ти е изгорял баш така че да нямаш още 20$ в акаунта от игра (да беше изгорял 1-2 дни по-късно) и как така си взе точно такъв лаптоп, че да ти останат 20$, а не си взе някой с 50лв по-евтин?

Няма нужда да отговаряш...

5. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Всички отидоха за да покрия част от цената на лаптопа останалото го доплатиха родителите ми .. и в момента разполагам с 50лв който съм склонен да депозирам. Много странно ми е пък на мен как всички намирате косури и критикувате .. като не сте заинтересовани не спамвайте и задръжте коментарите за самите вас.

6. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Брато, че сме бедна държава - бедна сме, но за 30лв да говориш, че неможеш да намериш айде ся. Тая седмица няма да ходиш на дискотека и ще ядеш само на стол и си готов.

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,026
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Аз мисля, че е време да се пусне класация с най култовите обяви за стейкване, защото вече има достатъчно такива за номинация ! Нормално е да има такива хора молещи за пари и те да се увеличават все повече, защото те нищо не губят от това, просто опитват и ако се върже някой върже ако не нищо не губят. Най култовите обяви са стейкинг + коучинг [​IMG] , дай някой лев па и ма научи и да играм [​IMG] и за де всички още по кулл се дава инфо само на Л.С. ако някой има интерес хаха. Честно да си кажа, ако се забранят тия теми много ще ми липсват, тъй като доста разведряват обстановката, все пак трябва да е весело !

Нямаш право да се сърдиш от спам, някой ден ще разбереш защо, все дори трябва да се радваш, че имаш възможност да пускаш такива обяви защото има вероятност те да бъдат и прекратени, особенно от нови членове на форума !

Последна редакция: 19 януари 2011

Сподели страницата