1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Трърся си покер учител/ментор

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от abbot, 9 април 2010.

1. abbot

abbot
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, след 7-8 месеца самообучение, липса на какъвто и да е план за развитие и игра на много маси (9-12) реших че ми трябва покер учител :)

В момента играя 6-max 0.05/0.10 евро цента в Покер старс.
    Покер банката ми е $500, бях стигнал до $1000 и нива 0.15/0.25$, но сред серия от загуби се върнах на нивото което играя сега ... и намалих масите до 2.
    Отделям по 3-4 часа максимум на ден за покер.
    За съжаление никой сред моите познати не се занимава с покер.
    Моля, ако някой има желание да се заеме с моето обучение да се свърже с мен на на лично съобщение.

Последна редакция: 9 април 2010
  2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Учители в този форум има доста, не знам обаче дали си струва да плащаш толкова много за учител при положение, че имаш банка от $500.
    Има много филмчета за гледане тук, обсъждане на ръце и тн. Както гледам ти сериозно си и грайндиш добре е да се насочиш към някоя от офертите в сайта, предполагам че доста голяма част от банката ти може да си я изградиш само от рейкбек оферти.

Друго важно е, че учителя колкото и да те учи цикленето на 12 маси си е заради рейкбек офертите, определено не за подобряване на играта.
    Обикновенно хората циклят взимат рейкбек трупат банка - > качват поне 50NL и търсят някой за покер учител, като свалят броя на масите до 4-5-6 в зависимост от способностите и започват да се обучават за да катерят нива. Не знам колко рентабилно ще ти е да плащаш пари на час при положение, че ще са около няколко твои бай-ина.

3. abbot

abbot
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    3
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Според мен си струва да се наеме учител.
    Сигурен съм че дори само 5 часа с учител ще вдигнат нивото ми страшно много.
    Бих могъл да играя на 50НЛ, т.е. да си вдигна банката на 1500$ или малко повече, но не мисля че си струва след като не съм готов за тези нива.
    Целта ми е да си подобря играта за това смятам за сега да играя на 2 маси.

4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Учители за 10НЛ в тоя форум няма ! Това и сам трябва да се сетиш ако помислиш малко. Знаеш ли колко пари струва 1 час време на тези играчи от форума, които дават уроци ? Говоря за 1 час в който те играят покер, та то само от рейкбека който ще направят за този един час ще е изкарат повече от колкото ти можеш да платиш за целия курс на обучение ! С две думи като стигнеш поне 100нл тогава търси учител, та то и 10нл ако не можеш да биеш сам, при положение, че има от къде да черпиш информация, за да си подобриш играта по добре се ориентирай към друг вид хазарт ! ;)

5. BuTTerfly3Fec7

BuTTerfly3Fec7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    116
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    hah kak go nahranihte :) ne go ot4aivate mom4eto ...

6. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,617
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +352 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Според мен се свържи с хора,които играят тва ниво и дискутирайте нещата...Учител си вземи от 50 Нл нагоре :)

7. nukie88

nukie88
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    36
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +1 / 2 / -0
    Покер ръце:
    +1 ;)

8. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +2

9. Tapun4o

Tapun4o
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    110
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Предлагам ти да запишеш една сесия около 30м. и да я пуснеш тук. Със сигурност ще получиш качествени коментари, и най-важното насока върху която да размисляш за играта. Ако мога да ти помогна с някакъв коментар бих го направил тук във форума. Разбира се ако администрацията няма против.

10. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    416
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В сайта има качен урок на 20нл ,като според мен нивото на играчите е на 10нл.Гледай го и ще научиш доста неща.

Сподели страницата