1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Търн решение oop with sek pair+ nut flush draw

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от vasskontii, 3 юли 2012.

1. vasskontii

vasskontii
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer Game#5751191459

Hero ($34.33)
    Ebosia ($33.20)
    alexiko ($4.84)
    mrmunchy420 ($20.17)
    kilose ($9.66)
    iNinjaRivers ($30.39)

Hero posts (SB) $0.10
    Ebosia posts (BB) $0.25

Dealt to Hero: :Jd: :Kd:
    fold ,
    mrmunchy420 calls $0.25
    fold ,
    iNinjaRivers calls $0.25
    Hero raises to $1.25
    Ebosia calls $1
    mrmunchy420 calls $1
    iNinjaRivers calls $1

FLOP
    ($5) :Jc: :3d: :Ad:
    Hero bets $3.50
    Ebosia calls $3.50
    mrmunchy420 folds
    iNinjaRivers folds

TURN
    ($12) :Jc: :3d: :Ad: :6s:
    Hero ???

bb e агро рег колва 15% от бб, 3б 11% от бб не фолдва на сб 40/28/50(2)
    не мисля че ще слолва 2п+ с двама човека след него ,AK AQ предполагам ще ме реизолира като ме 3бетне.остават слаби А флушдроли може би гът,вале!мисля че ще колне може би целия си рейндж с който е колнал флопа и ако не се подобря на ривъра ще съм в доста труден спот(дали да шовна или чек-фолдна)
    bet vs misscb 71%(7) на търна
    28% WTSD
    как да играеме търна???

2. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Според мен тук спота е перфектен за 3барел блъф.Имаш си 30%-тина % екуйти ако си назад и той би трябвало да фолдва повечето аса на ривъра ..ще ти колва естествено с Аj i 33 което е малка част от рейнджа му но всичко друго ще фолдне а и все пак ти си имаш 30% да спечелиш ръката.Така че 8 в 12 на търна и 20 в 28 на ривъра(около 70% бет би трябвало да свършат работа :) ). Но ако бетнеш 8 на търна да знаеш че трябва да колнеш ако те рейзне АЙ (ако това ще ти е въпроса) .Ще имаме 20% икуйти и ще сме около 6-7 кинта назад от целият ни плей което е ок на фона на това да ч/ф търна или нещо подобно защото с бет бет бет сме много трудн за игра и тежкото решение е в опонента ни.Пойграй си с Equilab и с лист и химикалка :)

3. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Съобщения:
    729
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 1 / -6
    Покер ръце:
    + 1 za 3barrel
    nutskite sa mu mnogo malko, truden spot she e na vseki river za nego

4. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,240
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Бет на търна е най-добре според мен с/у този човек. Колкото до 3 барела аз съм съгласен, че е добра идея но не бих го направил с/у този опонент, просто го познавам доста добре и е способен да плати 3 улици със всяко асо.
    По принцип играеше по на високо но преди няколко дни тилтна злокобно и ни раздаде 20-25 бай-ина за час и нещо за това сигурно е слязал надолу.

5. vasskontii

vasskontii
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз точно това си мислех че по скоро ще плати 3барела с слабо А, но на чек-шов ще му е доста трудно.Но при 3 барела му отнемам възможноста да контролне търна.
    Значи това е тилт героя:)
    Благодаря за коментарите.

Последна редакция: 5 юли 2012
  6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,725
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -16
    Покер ръце:
    Аз пък не виждам как ще фолднем злодея от асо, на къвто и да е ривър(единствено на каро има шанс да се фолдне сигурно или на K/Q/J освен ако въпросната карта не му подобрява ръката), та в общи линии не знам каква е тая дискусия, че някой някога на 25нл фолдва асо в тоя спот на бланк ривър. Даже леко ме учудвате с тея разсъждения - аз съм си бет на търна но ако ривъра е бланк ще си ч/ф най-вероятно или най-много да блъф кечна, ако знам че опонента има склоност да блъфира бъстнати дроус, но това би било изключение.

Сподели страницата