1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Трафик при игра на покер

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от PYM, 22 юли 2012.

1. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Съжалявам че се налага да отворя тема за такъв въпрос, но не намерих къде другаде да го задам.
    Въпросът ми е, някой има ли идея, какъв трафик се хаби по време на игра на покер.Ако някой е засичал или има информацията нека сподели.Да речем какъв трафик се хаби за 1 час игра на 4 маси.
    Мерси предварително.

2. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Доста малко е, ама не мога да кажа с цифри. Мисля че mitkos може да отговори конкретно.

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За Prima e около 10-15 мб за около 1000 ръце което са около 2;30 часа игра на 5-6 маси.Правил съм доста подобни сметки за игра от чужбина :) та затова знам :) ...скъпичко е

4. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз често използвам глобулски интернет и ми хаби много малко в прима.. А иначе 1000 ръце се правят по-бързо - 2 часа на 5 маси.

5. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Ако е за БГ аз ползвам Max Telecom, там няма ограничения и лимити колко трафик ползваш + че са 4G и имаш 16 мегабита.

6. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това с Max Telecom ми изглежда много яко ,проблема е че е май само за градовете като гледам картата.С колко сваляш филмите ?Може би е добър вариант вместо домашен нет да си взема и да си го разнасям като ходя в други градове.Щото мен не ми пречи да изчакам филм 15-20 мин вместо да го сваля за 3 мин :)

7. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    С Max Telecom филмите ги теглиш с около 250 кб/с. То май и това е някакъв максимум, но аз лично на морето с толкова съм изтеглил два филма. Не е чак толкова бързо, но е удобно, ако нямаш друга алтернатива. И това с градовете си прав - има на места, които бисквитката не е толкова удобна, просто защото няма обхват, но ако има - препоръчвам.

8. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    От няколко месеца Глобул имат промоция 5 лева на месец за 500МБ, адаптера е подарък за техни клиенти. За резервен нет е идеално. В различните зали трафика е различен.Не съм засичал, но е малко.

9. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    НЕ е вярно това за 250кб/с . Аз свалям с 2Мб ( което е 16 Мбита) и не говоря за бисквитката на Макс Телеком,а за флашката им ( бисквитката може да пръска сигнал за до 6 устройства и затова може да ти е 250кб свалянето )

10. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Никой да не взима глобул ...много им е зле обхвата ...ползвал съм и 3-те оператора за мобилен нет и м-тел и жижа са супер глобул издиша биг тайм ...просто никаде няма едж

11. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Потвърждавам глобул имат як нет само където има 3г, където е гпрс за нищо не става защото мрежата им не е едге на всякъде(бърз гпрс). Най оферта за флашка е 5лв нета на виваком 500гб бърз и след това 128кб. Това ако играете от села и паланки е идеално.

12. Desis

Desis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз имам на М-тел, абсолютни педераси. След първите два месеца интернета ми беше тотален кенеф през цялото време, а плащам 15лв/месец. На всичкото отгоре флашката падна и се прецака нещо. Занесох им я, след разговора с uneducated whores на смяна в офисчето, я пратиха до Варна при ''специалистите'' им, за да ми кажат, че не могат да я оправят и се е счупила. За капак отказаха да ми дадат нова флашка(въпреки, че тази не работи, а ми остават още 3 месеца от договора), трябвало да подпиша нов договор за 1-2 години и тогава, ще получа нова(абонат съм им от години и всеки месец плащам 60-80лв). Та това ми се стори като обида направо и разбира се отказах, заслужаваха да им вдигна един панаир, ама викам айде да не правя селянии, а и знам, че има камери в офиса, нямаше как да нашамаросам момчето в екипа им, после ще ме съдят. Септември ми изтичат договорите и ще се метна към някой друг оператор.

13. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Десис, аз съм същия. Адски много простотии се случиха през последните 9 месеца от както съм абонат на този пореднен безскрупулен монополист. Мисля да пробвам БОБ, поне няма договори там.

14. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    bob е марка на мтел:)

15. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    329
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Така е, чисти мтелчета :) Даже едни и същи типове обслужват касите.

16. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Е той сигурно знае,ама просто иска без договор. Аз оня ден полудях като разбрах,че флашката ми от М-тел е с двугодишен договор ( не знам що си мислех още от началото че е за 1 година,дори съм почти сигурен,че подписах за 1 година ). Освен всичко друго товарят редовно и сметките. Ама от някъв тип мазохизъм ли, и аз не знам що, не ги сменям. Имам някъв сантимент към М-тел от едно време явно ( винаги съм бил при тях) :D

17. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    И аз съм така, но тая година свършва тоя сантимент и мазохизъм, край вече:).

18. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Договорите с мтел сами се подновяват, ако не отидеш към края на подписания период, за да го прекратиш. Нещо такова беше до скоро.

19. 4o4ity

4o4ity
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    мда 3 месеца преди да ти изтече е за телефона,за нета нз ма пак сигурно толкова

20. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Вече го промениха с поправка в закона да не се подновяват автоматично договорите. Ако обаче идеш и един ден след като договора ти е изтекъл ти начисляват месечната фактура за следващия месец.

Сподели страницата