1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Тъпо изигран сет OOP?

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от a1rn1nja, 23 януари 2018.

1. a1rn1nja

a1rn1nja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    81
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +29 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте , тук трябва ли да чекрейзна АИ на търна ? Каква е правилната линия ? ♠ Pokeit Integration: Hand
    Далеч от парите , лошия не бе пасивен играч.

Последна редакция: 23 януари 2018
  2. nev3rm1nd

nev3rm1nd
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    289
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +109 / 3 / -4
    Покер ръце:
    1во бих бетнал повече пф. Лично аз с 25ББ+ ги правя 2.5-3ББ. На флопа трябва да си изградиш план как искаш да вкараш парите си в пота на 2 или 3 улици, като на такъв флоп на мен май ми се иска да е на 2, поради тази причина бих бетнал доста на флопа - близо до пота и ако търна не е пика, 3 5 или 7 най-вероятно ще се вкарам. Това може да го балансираш с фд и стр8д

• Like Like x 1
    • Informative Informative x 1
  3. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    425
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +243 / 6 / -9
    Покер ръце:
    За мен си е изиграна добре ( съгласен съм със по - голямия рейз префлоп и бет на флопа ), но при този търн - чек кол една улица си е ок, не виждам с какво по-слабо от стрейт ''лошия'' ще си вкара чиповече.

Последна редакция: 1 февруари 2018
    • Like Like x 1
  4. a1rn1nja

a1rn1nja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    81
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +29 / 1 / -1
    Покер ръце:
    А как според вас е по-добре да се изиграят в тази ситуация 22-55 ; A2o-A8o ;A2s-A7s как ви се струва лимп /шов ?

Сподели страницата