1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Tigergaming през декември

Дискусия в 'Tigergaming - Chico' започната от didi8bg, 4 декември 2014.

1. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Към офертата в TigerGaming

Не е тайна, че от няколко месеца препоръчваме горещо залата на Tigergaming.

Да, все още нивото на съпорта им не е това, което ни се иска да е, а пък и софтът има някои странности, за които е нужно свикване и периодично има някой друг малък проблем…
    Но въпреки това самата сделка и нивото на играчите в залата правят Tigergaming едно от най-добрите места за игра.

Стараем се да ви държим в течение с новостите около залата, но тъй като има много промоции, а всеки месец излизат нови и нови, се получава така, че някои от тях се губят из форума.

За да може да се следят по-лесно промоциите в залата, ще ги изредим в тази тема:
    Молим и всички вас да споделяте в темата мнението си за залата!
    Започваме с основната сделка.

Тя се състои от :

- Депозит бонус до $2500, равняващ се на 55% възвращаемост
    - Рилоад бонуси чрез Team Tiger Leaderboard, равняващи се на 50%
    * TTL важи само за Холд ем кеш играчи. За да се включите, трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се запишете след регистрацията си.
    - Грайндърс рейк състезание на стойност $2000. Състезанието ще бъде променяно според броя на играчите в залата.
    - Грайндърс състезание за брой ръце на стойност $500
    - Участие на залата в промоцията ни Micro Grinders Upgrade

А сега да преминем и към месечните промоции:

Sit and Go промоция
    Уникална промоция за играчите на SNG турнири. Валюто на тази промоция е МНОГО високо. SNG играчите не участват в Team Tiger Leaderboard и идеята на тази промоция е да е еквивалентът за тях.
    През декември състезанието е на стойност $50 000, като можете да намерите пълната информация за него в тази тема : http://grinders.org/bg/forums/showthread.php?t=69909

Промоции за турнирни играчи.

Турнирите в Tigergaming са невероятно добри за всички играчи на по-малките нива. Входовете на турнирите са ниски, а играчите в тях са уникално слаби. Разглеждайте турнирния календар за всеки месец тук.

А специално за декември има и турнир за играчите на по-високите нива. Входната такса е $82.50, а гарантираният награден фонд е $25,000.
    Най-хубавото на този турнир е, че можете да го играете безплатно. Единствено трябва да направите депозит от $150 и ще получите безплатен билет за турнира!
    За пълна информация за турнира може да посетите тази тема : http://grinders.org/bg/forums/showthread.php?t=69905

И за да не тилтвате при бед бийтовете, има и промоцийка за това :)
    Bad Beat jackpot промоцията е за всички нива, като пълна информация за нея може да намерите в тази тема : http://grinders.org/bg/forums/showthread.php?t=69330

Информация за всякакви нови промоции може да намерите в тази тема.​

2. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Ще споделя някои лични впечатления които са доста важни за всички играчи които имат намерение да играят в залата.

Доста хора се оплакват от софтуера, но според мен се свиква с времето. Има някои основни неща които ги няма: time bank, auto rebuy и от време не време софтуера се bug-ва по доста странни начини, но според мен не е нещо което е прекалено фатално.

Играта е основно между 21:00 и 09:00 като дори тогава няма повече от 6-8 маси на ниво, но самият софтуер не е особено удобен за повече от 6-8 така или иначе.

Има доста доволно количество recreational players и повечето регове не са кой знае колко проблематични.

При активен бонус, играчът няма право да тегли пари от сметката си. Ако изтеглите каквато и да било сума преди да сте изчистили бонуса, следва автоматично анулиране.

При активиране на reload bonus който трябва да бъде изпълнен в период от 30 или 45 дни, дори и да изпълните бонусът по-рано, нямате право да активирате нов преди изтичане на срокът.

Support-a e доста колеблив в отговорите си понякога. Получавал съм коренно различни отговори на един и същ въпрос.

Тегленията стават много бързо, никога не съм имал проблеми.

Общо взето, има доста положителни, но и доста отрицателни неща които бих могъл да кажа. Аз лично съм доволен от залата, но в зависимост от нивото на игра и целите на всеки играч, има доста неща които трябва да се вземат под внимание преди да решите да играете точно в Tigergaming.

Фактът, че трябва да изчислявате с точност колко рейк да направите в период от 45 дни, прави залата не особено подходяща за хора с определен стил на игра които не играят предимно за rake back по-мое мнение. Това определено не е маловажен фактор.

За играчи между 25-200 NL които са склонни да играят само през ноща и не играят повече от 4-6 маси, мисля че офертата е много добра. Просто вземете под внимание някои от минусите които изброих, защото част от тях са неща, нетипични за други зали.

Последна редакция: 4 декември 2014
  3. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Относно

след безумен разговор със съпорта установих, че тази промоция не е постоянна а в определени дни. Казаха ми да видя календара и по специално 8ми декември.

От календара се вижда, че на 8ми, 22ри и 29ти има BAD BEAT JACKPOT, което означава че тази промоция е валидна само в тези дни.

4. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Ясно, мерси за инфото, хубаво е да се знае това.

Сподели страницата