1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

ТопОферта Tigergaming - преглед на сделката.

Дискусия в 'Tigergaming - Chico' започната от didi8bg, 7 септември 2015.

1. niko38

niko38
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    138
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +46 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Не става и така :( мисля че доставчика ми е блокнал клиента . Пише нетуърк грешка , името или адреса на сървъра не могат да бъдат определени

2. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,729
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +920 / 10 / -30
    Покер ръце:
    Здрасти,
    Нямаме други подобни оплаквания, пробва ли да се логнеш през друг доставчик или да се свържеш със съпорта?

3. niko38

niko38
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    138
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +46 / 1 / -1
    Покер ръце:
    От доставчика е проблема , с ВПН се свързвам през клиента и играя без проблем.Явно някой се е усетил и ми блоква клиента

• Like Like x 1
  4. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    930
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +446 / 6 / -4
    Покер ръце:
    Много е опасно да играеш с ВПН. Има много истории на играчи, които дори съпорта им е позволявал да играят с ВПН и след това им конфискуват парите. Пробвай да си смениш ДНС сървъра и обясни какъв проблем си имал на съпорта.

5. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    425
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +243 / 6 / -9
    Покер ръце:
    Гуд бай, Тигри. Осоено след тенденциозното очитане на колелоо на ''късмета'', което всеки божи месец отчиташе между 5-15 % под ''ев''. За не една или две врътки ;)

6. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,729
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +920 / 10 / -30
    Покер ръце:
    Обявена е средна възвръщаемост от около $10 на спин/точка, тъй като правилата на залата забраняват каквато и да е друга промоция.

Направих справка на всичките ти спинове от началото на годината и отклонението ти е 3% (нищожно малко) на база на целия ти профит от промоцията, която не се предлага на други места за игра в тази зала.

Не мисля, че е сериозна причина за твърдението, че колелото "отчита тенденциозно" или за напускане на залата, но решението си е твое - явно по други причини, но не и заради колелото.

Последна редакция: 4 юни 2019
  7. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    425
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +243 / 6 / -9
    Покер ръце:
    Колелото е една от тях, другото е лошата сделка ( то е ясно ) не мога да видя точната статистика, но е над 3%, в което съм убеден ;) 20% рейкбек - не, мерси

8. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,729
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +920 / 10 / -30
    Покер ръце:
    Аз гледам точната статистика.

Пиши ми на лични, защото са ти грешни сметките.

Специално ти, с много променливо количество игра, само от колелото, от януари до април си взел точно 30% рейкбек.

Отгоре на това са ти останалите промоции от залата.

9. Lazio

Lazio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +23 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нещо не ми е ясно... Уж $1 рейк = 100 COMP Points. Правя 30к COMP, питам ги колко рейк съм направил, викат - $100. То не било точно така, както аз съм си го смятал. Нито чистя бонуси, нито съм имал скоро, wtf...

10. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,729
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +920 / 10 / -30
    Покер ръце:
    Здрасти, пиши ми на лични или по скайп на grinderssupport.

Сподели страницата