1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

ТопОферта Tigergaming - преглед на сделката.

Дискусия в 'Tigergaming - Chico' започната от didi8bg, 7 септември 2015.

1. niko38

niko38
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    138
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +46 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Не става и така :( мисля че доставчика ми е блокнал клиента . Пише нетуърк грешка , името или адреса на сървъра не могат да бъдат определени

2. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,927
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,036 / 11 / -35
    Покер ръце:
    Здрасти,
    Нямаме други подобни оплаквания, пробва ли да се логнеш през друг доставчик или да се свържеш със съпорта?

3. niko38

niko38
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    138
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +46 / 1 / -1
    Покер ръце:
    От доставчика е проблема , с ВПН се свързвам през клиента и играя без проблем.Явно някой се е усетил и ми блоква клиента

• Like Like x 1
  4. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    933
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +461 / 6 / -4
    Покер ръце:
    Много е опасно да играеш с ВПН. Има много истории на играчи, които дори съпорта им е позволявал да играят с ВПН и след това им конфискуват парите. Пробвай да си смениш ДНС сървъра и обясни какъв проблем си имал на съпорта.

5. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +261 / 7 / -12
    Покер ръце:
    Гуд бай, Тигри. Осоено след тенденциозното очитане на колелоо на ''късмета'', което всеки божи месец отчиташе между 5-15 % под ''ев''. За не една или две врътки ;)

6. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,927
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,036 / 11 / -35
    Покер ръце:
    Обявена е средна възвръщаемост от около $10 на спин/точка, тъй като правилата на залата забраняват каквато и да е друга промоция.

Направих справка на всичките ти спинове от началото на годината и отклонението ти е 3% (нищожно малко) на база на целия ти профит от промоцията, която не се предлага на други места за игра в тази зала.

Не мисля, че е сериозна причина за твърдението, че колелото "отчита тенденциозно" или за напускане на залата, но решението си е твое - явно по други причини, но не и заради колелото.

Последна редакция: 4 юни 2019
  7. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +261 / 7 / -12
    Покер ръце:
    Колелото е една от тях, другото е лошата сделка ( то е ясно ) не мога да видя точната статистика, но е над 3%, в което съм убеден ;) 20% рейкбек - не, мерси

8. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,927
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,036 / 11 / -35
    Покер ръце:
    Аз гледам точната статистика.

Пиши ми на лични, защото са ти грешни сметките.

Специално ти, с много променливо количество игра, само от колелото, от януари до април си взел точно 30% рейкбек.

Отгоре на това са ти останалите промоции от залата.

9. Lazio

Lazio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +24 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нещо не ми е ясно... Уж $1 рейк = 100 COMP Points. Правя 30к COMP, питам ги колко рейк съм направил, викат - $100. То не било точно така, както аз съм си го смятал. Нито чистя бонуси, нито съм имал скоро, wtf...

10. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,927
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,036 / 11 / -35
    Покер ръце:
    Здрасти, пиши ми на лични или по скайп на grinderssupport.

11. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +261 / 7 / -12
    Покер ръце:
    Тази проклета зала ми заключи акаунта уж временно, докато ми проверят документите, а вече минаха почти два месеца. Правят се на луди, разиграват, че уж не са получили документи и по всичко личи, че парите в акаунта ми ще си останат при тях. Свещи да си купят с тях. Имайте едно на ум. И преди са искали документи за проверка за да размотават тегления, но това е отнемало макс седмица и не са заключвали акаунта.

12. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +261 / 7 / -12
    Покер ръце:
    Hi ,

We have temporarily locked your account due to suspicious activity recently seen in your account. Your account is currently being evaluated for security purposes.

13. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,927
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,036 / 11 / -35
    Покер ръце:
    Здрасти, ще им пиша отново по твоя случай, да видим какво ще кажат. За съжаление с тях комуникацията върви трудно.

14. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +261 / 7 / -12
    Покер ръце:
    Отключиха ми акаунта след повече от два месеца и над 30 писма, които им изпратих. Над 20 пъти им изпращах документите си! 5мин след като го отключиха пуснах теглене на всичките пари до стотинка( тоест, днес събота), парите ми бяха в Скрила за по - малко от час! - Нещо, което не се бе случвало никога досега! - Просто ме изгониха от залата по един крайно нелеп начин и може би, ако Мария не беше им писала също няколко пъти, щях да изгоря и с парите си в акаунта. Опитах се да отворя една маса, само информативно - изписа ми съобщение, че не мога да играя на тази маса. Заключенията всеки да ги направи за себе си.

15. nev3rm1nd

nev3rm1nd
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    305
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +120 / 3 / -4
    Покер ръце:
    Отдавна нямам вземане даване с тях, но за помня, че мен ме изгониха. Не са ме мотали толкова, но определено имаше неприятни моменти. Мисля, че Лудман и още някакви други играчи бяха изгонени и дори май не им върнаха парите, ако не се лъжа. Това, че имаха очевидни ботове и са репортвани милиони пъти пак не доведе до необходимия резултат.

• Like Like x 1
  16. Mariya

Mariya
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,927
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +1,036 / 11 / -35
    Покер ръце:
    А по каква причина не можеш да седнеш на маса?

17. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +261 / 7 / -12
    Покер ръце:
    Не знам, но не ме и интересува, защото приключих с тази зала.

• Like Like x 1

Сподели страницата